Job from May 14, 2024 Apply without resume Above average

Бариста

  • 20 000 – 27 000 UAH, Ставка 800+2% від каси +чай
  • Coffee_Ludi

      Hotel and restaurant industry; less than 10 employees
    • Kyiv, вулиця Бориса Гмирі, 16.
      10.0 km from centerFind on the map
    • Ростик Пикульский
      0972796522
    • Full-time. We are also ready to hire a student. Work experience more than 1 year.
    This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
    • Комунікабельність
    • Здатність до навчання
    • Пунктуальність
    • Бажання вчитися і розвиватися
    Show all skillsRoll up skills

    Job description

    Вимоги:

    Вміння варити каву, пунктуальність, придністровська, комунікабельність до людей. Бажання навчатись новому в сфері кави.

    Умови роботи: працюємо 3/3

    пн-пт 8:00−22:00

    Сб-нд 9:00−22:00

    Обов’язки:

    Настрой помалу, слідкування за чистотою, вміння працювати на професійному обладнанні.

    Coffee_Ludi

    Hotel and restaurant industry, less than 10 employees

    Більше про компанію

    Similar jobs

    All similar jobs

    Salary statistics