Job from May 22, 2024 Apply without resume
MediBloom

Прибиральниця

  • 10 000 – 12 000 UAH, Заробітня плата 80грн годину
  • MediBloom

    Medicine, pharmacy; 10–50 employees
  • Kyiv, Голосіївський проспект, 130/57.
    8.1 km from centerFind on the map
  • Рома Витвицкий
    380501925160
  • Full-time. We are also ready to hire a person with disabilities, an veteran, a retired person.
This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
  • Ввічливість
  • Охайність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: охайність, чемність, чистота

Умови роботи: ввічливий колектив, надання форми і всіх умов для прибирання, знижки на послуги мед.клініки

2/2 або 3/3 з 14:00 до 20:00

Обов’язки: миття підлоги, слідкування за чистотою сан.вузлів і тд.

Більше детальної інформації — при співбесіді.

MediBloom

Medicine, pharmacy, 10–50 employees

Більше про компанію
  • Вітвіцький Роман Олександр, 380501925160

Similar jobs

All similar jobs

Salary statistics