Job from April 12, 2024 Apply without resume Above average

Прибиральник, клінер у мобільну бригаду

15 000 – 18 000 UAH

Чистый Киев, клининговая компания
Public and business services; 10–50 employees

Kyiv

Климов Дмитрий
0442217760, 0667632073

Full-time. Work experience more than 2 years. Specialized secondary education.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Пунктуальность Аккуратность Трудолюбие Уборка помещений
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: акуратність, пунктуальність, працьовитість

Умови роботи: виїзна мобільна бригада

Обов’язки:

  • хімчистка диванів, килимів, миття вікон, без остраху висоти
  • прибирання приміщень
  • досвід роботи на аналогічній посаді від 2 років.

www.kievclean.kiev.ua

Similar jobs

Прибиральник у мобільну бригаду
15 500 – 20 000 UAH, Експерт Клін, ТОВ, Kyiv

Прибиральниця в мобільну бригаду
16 500 UAH, Inwhite, Kyiv

16 000 – 30 000 UAH, MeeServices, Kyiv

Клінер в мобільну бригаду
18 000 – 20 000 UAH, Чище нет, клінінгова компанія, Kyiv

Прибиральниця, клінер у мобільну бригаду
16 000 – 20 000 UAH, Uberem, Kyiv