Інколи під час пошуку роботи кандидати телефонують для уточнення деталей вакансії, але їм не завжди вдається дотелефонуватися з першого разу. Та й роботодавці не поспішають реагувати на пропущені.

Але Work.ua подбав, щоб ваші дзвінки не загубилися й не залишилися без відповіді.

Що змінилося

Після вашої спроби зателефонувати ми будемо інформувати роботодавців про те, хто телефонував — ПІБ, контакти, резюме. Рекрутери бачитимуть актуальні дані та зможуть краще ознайомитися з резюме і зв’язатися з вами.

Роботодавець бачить позначку та попередження, що ви не відправляли відгук, а тільки скористалися телефоном у вакансії.

Роботодавець бачить позначку та попередження, що ви не відправляли відгук, а тільки скористалися телефоном у вакансії.

Вибирайте вакансії, продовжуйте телефонувати та не хвилюйтеся, якщо на тому кінці вам не відповіли, роботодавець обов’язково побачить пропущений виклик від вас.



147 comments

Роман Юречко 02.10.2023, 11:10
Функція недоречна
Євгеній Бакута 02.10.2023, 12:50
От би ще дізи ставити работодавцям і їхнім об'явам
Андрій Олійник 02.10.2023, 13:19
І відгуки зразу писати, щоб люди не витрачали час на горе роботодавців
Алла Запорожець 02.10.2023, 13:35
Згодна на100%
Альона Осипчук 02.10.2023, 14:11
тут я з вами згодна)))
Ірина Винницька 02.10.2023, 14:36
Точно)))
Наталія Natalija 02.10.2023, 14:36
Повністю згодна
Андрій Федан 02.10.2023, 14:42
Підтримую!
Максим Демидок 02.10.2023, 16:31
1000%%%
Анатолій Стребков 02.10.2023, 17:41
Доречно!
Андрій Шевченко 07.10.2023, 11:26
Декілька років назад пропонував, сказали це не можливо
Остапів Vova 10.10.2023, 18:44
Точно
Тетяна Клименко 03.10.2023, 12:14
Це було б прекрасно
Ольга Сакун 03.10.2023, 14:53
Та заносити до чорного списку, як на іншому ресурсі з пошуку роботи:)
Юрій Короцінський 03.10.2023, 16:12
Даааа було б класно, або в ч/с кидати і більше не бачити взагалі в пошуку..)
Руслан Філатов 04.10.2023, 10:55
+
Vlad Kosivchak 02.10.2023, 15:45
Писав на емейл в work.ua, щоб добавили таку функцію - залишати відгуки про роботодавців. Між іншим, така можливість є на інших сайтах з роботою
Антон Мельник 02.10.2023, 23:33
это на каких известных сайтах есть такое?
Наталія Юркевич 02.10.2023, 16:03
На 💯%згідна з Вами,така собі "ведмежа послуга".Як максимум,така функція має бути на вибір шукача роботи.Хто хоче кудись дозвонитись,той дозвониться.
Наталія Юркевич 02.10.2023, 16:13
У багатьох випадках ,в оголошеннях роботодавців взагалі відсутні контактні дані,крім опції "відправити резюме",що просто неприпустимо!!!,адже ставить у нерівні умови пошукачів роботи та роботодавців.!
Леонід Князев 02.10.2023, 11:25
Добре, нагадувати їм мабуть корисно.
Андрій Олійник 02.10.2023, 11:42
Нехай краще їм нагадує шеф, що в айчарів не закрита позиція:)
Valentina Petrovskaya 02.10.2023, 11:29
Чому б і ні. Не відчиняють на дзвінок, тоді треба ще й постукати
Олександр Богданов 02.10.2023, 13:16
Погримати ногами краще буде.
Роман Філіпов 02.10.2023, 11:30
Якась недолуга нова опція.
Зробіть будь ласка налаштування видимості резюме.
1."Нікому"
2."Для зареєстрованих роботодавців"
3."Для всіх користувачів"
Дякую!
Ірина Рязанцева 02.10.2023, 12:13
Підтримую ! Я давно це пропонувала.
Наталія Городиська 02.10.2023, 12:31
Підтримую.
Ніна Лугова 02.10.2023, 12:38
Підтримую
Olena Ukrainka 02.10.2023, 13:12
Підтримую, було б дуже доречно
Дмитро (модератор Work.ua) 02.10.2023, 13:53
Романе, налаштувати видимість особистих даних в резюме ви можете в розділі «Особисті дані»: work.ua/jobseeker/my/account/identity/.
Після того як ви приховаєте особисті дані, роботодавці не побачать у пошуку ваші ім'я, прізвище, світлину, домашню адресу та ел. пошту, телефон, поточне місце роботи та соціальні мережі, але зможуть надіслати повідомлення вам на ел. пошту та до центру сповіщень.
Ірина Рязанцева 02.10.2023, 20:06
Дмитро (модератор Work.ua) мова про інше. Щоб всі данні шукача бачили лише зареєстровані роботодавці. Ви ж пропонуєте приховувати данні і від зареєстрованих роботодпвців в тому числі.
Ірина Рязанцева 02.10.2023, 19:52
Налаштування видимості данних шукача лише для зареєстрованих роботодавців з номером телефону і поштою. Вибір налаштування за бажанням користувача.
Дмитро (модератор Work.ua) 03.10.2023, 09:18
Ірино, на нашому сайті переглядати особисті дані шукачів можуть лише зареєстровані роботодавці 🙂 Інші шукачі і незареєстровані користувачі не можуть побачити ваше прізвище, контактні дані і фотографію.
Дмитрий Чеповецкий 02.10.2023, 11:30
Водій на своєму мицубиси ASX премиум класса
Дмитро (модератор Work.ua) 02.10.2023, 11:42
Дмитре, радимо шукати роботу не у коментарях, а на сайті. Для цього:
1. Відкрийте розділ з пошуку вакансій work.ua/jobs.
2. Вкажіть посаду, на якій хочете працювати, наприклад «Водій» та натисніть на кнопку «Знайти вакансії».
3. Надішліть відгук на вакансії, які вас зацікавлять.
Марта Левченко 20.10.2023, 12:16
Я до прикладу не шукаю по посаді,а будь які вакансіїї поближче до дому.Зараз такі часи,що шукаєш будь яку роботу,аби ближче коло дому,менше витрачатись на проїзд і не сидіти будь де,коли тривога.І ще погано,що тут не подають вакансій на підробіток.По такому слову навіть пошук не працює.
Дмитро (модератор Work.ua) 20.10.2023, 12:30
Марто, так, дійсно, по слову «підробіток» знайти вакансії не вдасться.
Спробуйте у налаштуваннях пошуку обрати фільтр «неповна зайнятість». Можливо, такий варіант буде більш результативним для вас.
Дмитрий Чеповецкий 02.10.2023, 11:31
Такси не предлогать
Роман Квітковий 02.10.2023, 12:06
логать
Роман Квітковий 02.10.2023, 12:12
токсі
Максим Фениок 02.10.2023, 12:50
токсіст)
Андрій Олійник 02.10.2023, 11:36
Якщо мені цікава вакансія, то дозвонюсь з другого і третього разу, але як практика показує, що вакансії висять місяцями, можна було б подумати, що таким чином кадровики набивають базу, але коли з'являється потреба вони просто поновлюють оголошення і воно потім деякий час висить і ніхто вам передзвонювати не буде, бо ви намагались додзвонитись
Іван Семко 02.10.2023, 11:47
100%
Ірина Винницька 02.10.2023, 14:38
Часто вакансія, то просто реклама
Олександр Гуляницький 02.10.2023, 11:42
нерогана доробка
Iurii Troinikov 02.10.2023, 11:48
як відключити цю функцію?
Дмитро (модератор Work.ua) 02.10.2023, 14:04
Юрію, наразі можливості відключити цю функцію немає.

Буде чудово, якщо ви напишете чому вам ця функція заважає.
Дмитро (модератор Work.ua) 10.10.2023, 17:02
Юрію, сьогодні ми додали таку можливість. Відключити цю функцію можна в розділі «Особисті дані». Для цього оберіть налаштування «Не надсилати» та натисніть кнопку «Зберегти».
https://www.work.ua/jobseeker/my/account/identity/share/
Михайло Лучків 02.10.2023, 11:50
Це чудово
Андрей Никитин 02.10.2023, 11:56
380506961759
Евгений Видов 02.10.2023, 12:00
Дурдом! Нажал просто посмотреть номер, а резюме отправилось, при том, что я не собирался откликаться на эту вакансию)) Функция дурацкая!
Дмитро Коломієць 02.10.2023, 12:07
А я тоже так на днях думаю какого хрена пишет что я откликнулся на вакансию, хотя я этого не делал, а просто нажал показать номер)
Наталія Городиська 02.10.2023, 12:32
100%
Роботодавці теж будуть "задоволені". Бо, телефонуючи за відгуком, будуть чути, що ніхто не відгукувувся, а це автоматична функція така.
Дмитро (модератор Work.ua) 02.10.2023, 14:16
Наталіє, роботодавці в особистому кабінеті бачать позначку та попередження, що ви не відправляли відгук, а тільки скористалися телефоном у вакансії. Додали в текст новини картинку, для наочності👆.
Ірина Винницька 02.10.2023, 14:41
Дуже сумнівнл, що працедавці це бачать. Скільки разів мене дзвонили за вакансії, що не потребують кваліфікації, бо я просто переглянула вакансію або випадково відкрила
Александр Леонтьев 03.10.2023, 12:34
Вы не одни, так уже вторую неделю ! Вчера 5 менеджерам объяснял что не отравлял отклика, а всего лишь просматривал вакансию ! И недоделанным "умникам" с work уже объяснял что не нужно лезть со своими тупыми инициативами туда куда не зовут, в итоге работодатели перестанут реагировать на реальные отклики вообще !
Олексій Поляков 04.10.2023, 07:42
А я мабуть, їх телефон і не відкривав, а мені зателефонували.
Константин Ефремов 02.10.2023, 12:02
Весьма интересно поддерживаю
Ірина Шкуратова 02.10.2023, 12:05
Мини дуже нравиться цей застосунок я по нем найшла роботу и сичач роблю щиро вам дякую
Ніна Лугова 02.10.2023, 12:40
Вибачте за запитання та все ж цікаво яку саме роботу і в якій компанії знайшли роботу. Дякую
Юлия Шевченко 02.10.2023, 13:22
Коректором в редакції
Ніна Лугова 02.10.2023, 20:17
😂😂😂
Olena Hurska 03.10.2023, 13:15
true story :)
Олег Курудз 02.10.2023, 12:07
Пропоную посилити модерацію вакансій. Бо я вже не дуже хочу писати в підтримку кожного разу, коли бачу вакансію на ворк.юа від рашистської компанії.
Андрій Алекс 02.10.2023, 12:12
"наші" роботодавці ведуть себе так, ніби їм працівників і не треба! Може подзвонять через тиждень, або й два. А про НРів то взагалі, таке враженя що це мега не компетентні родичі, родичів. Які поняття не мають чим їх фірма займається, та на які вакансії агітує.
Марина Кавторіна 02.10.2023, 12:19
Увас ес работа с жильем что можно било с ребенком
Дмитро (модератор Work.ua) 02.10.2023, 12:33
Марино, будь ласка, пошукайте роботу на сайті:
1. Відкрийте розділ з пошуку вакансій work.ua/jobs.
2. Вкажіть посаду, на якій хочете працювати, наприклад «Хатня робітниця (з проживанням)» та натисніть на кнопку «Знайти вакансії».
3. Надішліть відгук на вакансії, які вас зацікавлять.
Наталія Жукова 02.10.2023, 12:20
Дякую,це приємно! Успіхів і вам!
Оксана Рибась 02.10.2023, 12:21
Таке собі.
Сергій Нарушевічус 02.10.2023, 12:24
А я зранку подав резюме, куди хотів, там не відповідали, бо телефону не було. Мені 3 дзвонили запрошували на співбесіду інші, не дочекався, куди сам мав бажання. Пішов на співбесіду, задоволений, працюєм
Сергій Нарушевічус 02.10.2023, 12:26
Кому треба, тому треба, і місяцями не треба шукати
Василь Гріздак 02.10.2023, 12:40
Вся справа в тому що наші доморощенні бізнесмени вважають себе безсмертними і не беруть до праці тому кому за 60 приклад тому Коломийський хлібокомбінат,там працює молодий знайомий говорить що потрібні люди і була надрукована актуальна вакансія на роботу в цей заклад.Хотів туди влаштуватись на роботу дзвоню питаю за вакансію що мене цікавить відповідають коли вчули що мені 60 що на роботу чоловіків не беруть бо працюють одні жінки хоча цей колега що там працює говорить зовсім протилежне що працюють і чоловіки і жінки,а в пресі читаєш що роботодавці скаржаться на брак робочих
Василь Козер 03.10.2023, 10:15
Якщо ви потягнете інтенсивність роботи 20-30 річних то чому б і ні. Але по факту ви не потягнете
Ніна Лугова 02.10.2023, 12:44
Не вважаю цю функцію корисною. Я взагалі приховали свої телефони, тому що часто пропонують не те що шукаєш. Тепер отримую пропозиції тільки через пошту. Дуже зручно, рекомендую.
Дмитро Коломієць 02.10.2023, 12:45
Сделайте возможность отключить эту функцию!
Хотя можно просто без аккаунта смотреть номера)
Дмитро (модератор Work.ua) 10.10.2023, 17:04
Дмитре, сьогодні ми додали таку можливість. Відключити цю функцію можна в розділі «Особисті дані». Для цього оберіть налаштування «Не надсилати» та натисніть кнопку «Зберегти».
https://www.work.ua/jobseeker/my/account/identity/share/
Ганна Пономаренко 02.10.2023, 12:51
Ахахаха. Ці офіси спокою не дають. Приховуєш номер, вже ніхто не відповідає. Деяким роботодавцями що телефон що пошта до одного місця. Після того поки не накатала на пошту компанії скаргу на менеджера по персоналу, відповіді від неї не було. Тут 99% роботодавців які отримують гроші за ігнор. Виставляють вакансії а самі язик в дупі
Татьяна Слипченко 02.10.2023, 12:53
привіт, я Таня шукаю роботу. Мені 57 років, і погано чую з дитинства, ношу слуховий апарат і читаю по губах. Якщо хтось не досить повторити ну вибач.
Дмитро (модератор Work.ua) 02.10.2023, 13:14
Тетяно, добридень! Шукати роботу у коментарях до статей малоефективно. Радимо пошукати вакансії на сайті:
1. Відкрийте розділ з пошуку вакансій work.ua/jobs.
2. Вкажіть посаду, на якій хочете працювати, наприклад «Оператор ПК» та натисніть на кнопку «Знайти вакансії».
3. Надішліть відгук на вакансії, які вас зацікавлять.
Денис Рудь 02.10.2023, 12:54
Ворк не перестает удивлять!))) После настойчивого предложения о переходе на мову, на которой говорит лишь пол страны, но модно и "нужно" теперь людям со скрытыми данными в своих резюме по ИХ соображению, при просто тестовом звонке данные будут раскрываться... Уважаемый Ворк, это совершенно алогичная, ни коем образом не нужная и полезная функция. А вовсе наоборот. Кому нужно - созвонятся.
Наталья Демченко 02.10.2023, 12:58
Если б люди нужны были на самом деле..то и позвонили бы и написали...(((вывод-так оно им нужно(((
Денис Рудь 02.10.2023, 13:03
После "Дии".., когда все знают о твоих анализах.., теперь еще Ворк подтянулся.. - В чем теперь смысл "скрытых данных" в резюме? Неужели я один такой умный, а коллектив Ворк все идиоты? ))) ..."Я одолжу тебе денег, а ты пригласи меня в ресторан"... Для читающих из коллектива Ворк - последнее - это анекдот.
Ганна Пономаренко 02.10.2023, 13:07
Мене у 28 не беруть бо інвалідність. То про що казати. [Образу видалено модератором Work.ua] сидять на тих позиціях які крім айфону нічого не тримали в руках і не знають як людей брати на роботу
Марина Вечеря 03.10.2023, 13:10
Мені 32. Не беруть на роботу, бо не маю дітей і можу піти в декрет. Вже відчуваю дискримінацію.
Тетяна Савлук 02.10.2023, 13:08
Дуже чудово
Наталия Степаненко 02.10.2023, 13:59
Супер! Дякую
Роман Юречко 02.10.2023, 14:00
Маю звичку інколи переглядати номера, то чому одразу автоматом відправляти резюме, можна просто контакти пошукача от як електронну пошту і не фіксувати одразу це в історії відгуків, за пару днів уже назбиралось з десяток неактуальних для мене відгуків, які не можна видалити і мозолять очі))
Інга Галь 02.10.2023, 14:05
Хотілося, щоб роботодавці реагували на відгуки з резюме, бо не в усіх є можливість телефонувати і письмове спілкування є більш прийнятним.
Наталия Дядченко 02.10.2023, 14:09
Це порушення законодавства про персональні дані. Я не надавала згоди розповсюдження моїх персональних даних. Тому вважаю що можу звернутися до суду за порушення моїх прав.
Ольга Сергиенко 02.10.2023, 16:32
Згодна.
Василь Козер 03.10.2023, 10:17
Ви коли реєструвалися на Ворк, то дали згоду
Василь Мицик 02.10.2023, 14:10
Дуже файно зробили
Георгий Подвысоцкий 02.10.2023, 14:22
Не знаю, насколько это опция защищает пользоватей от мошеннических действий, но если кто-то пожалуется за распространение его личных данных третьим лицам, то тут до суда и до разборок с полицией не одни аргументы не будут работать. Есть какой-то закон в Украине, по которому можно присудить человек ответственность за распространение чужих личных данных незнакомым лицам и на сколько лет?
Ян Цукренко 02.10.2023, 14:23
Работадавці хочуть собі робітника який за одну зарплату повинен три обовʼязки виконувати, та ще мати вік до 35 років, та стажу на посаді 20 років !))
Олена Москаленко 12.10.2023, 07:50
Вірно підмічено, погоджуюсь на 100% !!!
Витя Кудря 02.10.2023, 14:56
Робота охрана
Олег Масалитин 02.10.2023, 15:01
То что я пытался кому нибудь позвонить отображается функционально по умолчанию на телефоне абонента,которому хотел позвонить и обеспечивается любым оператором сотовой связи Украины.
Вера Сокол 02.10.2023, 15:35
У меня другая проблена, нет возможности позвонить, есть только электронная почта.
Валентина Феніна 02.10.2023, 15:34
Дякую за нові налаштунки!
Людмила Вахітова 02.10.2023, 15:40
Все підходить
Максим Ребенок 02.10.2023, 15:43
тепер страшно жмакати на "показати телефон"
Игорь Николаенко 02.10.2023, 15:56
Згоден
Ольга Сергиенко 02.10.2023, 16:31
А про це не просили. Згода лише на передачу резюме.
Ольга Сергиенко 02.10.2023, 16:45
Категорично забороняю відкривати мої персональні дані кому б то не було через дзвінок! Згоду даю лише на передачу роботодавцю мого резюме. ВОРК порушує законодавство України. Ви чините злочин. Хто впровадив злочинну ініціативу, якщо жоден користувач сайту про неї не просив?!!!
Вася Тирло 03.10.2023, 08:44
Підтримую вони злочинці
Дмитро (модератор Work.ua) 10.10.2023, 17:07
Ольго, ви можете відключити цю функцію в розділі «Особисті дані». Для цього оберіть налаштування «Не надсилати» та натисніть кнопку «Зберегти».
https://www.work.ua/jobseeker/my/account/identity/share/
Мойко Іван 02.10.2023, 17:30
Нехай свої контактні номера залишають краще, бо толку з тих обяв. Маю досвід жосткий не маю живих проектів і сиджу кукаю. Так якби по телефону поговорив з роботодавцем то він би бачив що я щось умію. І по суті ці всі функції без толкові, необхідно просто поле з номером телефону і нічого більше!
Світлана Іванова 02.10.2023, 17:55
Зробіть розділ" Відгуки про роботодавців ", які обіцяють одне, а по факту платять мінімалку. І по закінченні місяця все залежить від настрою горе- керівників. Дуже буде доречна функція! І оці зазивалочки, на кшалт кави - це вже абсолютно неактуально ..Кожна адекватна людина собі може дозволити купити каву на протязі дня...
Ярослав Боженко 02.10.2023, 19:58
Так було б добре.Якщо це не одні й ті ж самі замовники реклами.Це схоже на ситуацію в клубі-до нього може прийти будь хто,але приходять одні і ті ж самі люди.Тож оцінить цей потенціал,деякі сайти -об'яви,не ставять таких обмежень і виграють від того.
Микола Голяченко 02.10.2023, 20:38
Слава Україні !
Ціную Вашу увагу, але нажаль, з обставинами життя . Не зовсім використовую Ваші можливості бути корисними.
Я згоден отримувати новини, спілкуватися з Вами, надавати можливі пропозиції, якщо виникатимуть.
Дякую за Увагу. Я завжди рекомендую Вашу платформу, знайомим, друзям.
Дякую, що Ви є . Адже Ви, це Україна.
Лана Олійник 02.10.2023, 20:47
Замість відгуків роботодавцю можна ставити зірочки від 0 до 10 - було б цікаво і нформативно.
Елена Яро 02.10.2023, 21:07
Сьогодні на саті мені прийшло повідомлення, що роботодавець переглянув мій відгук. А я відгук не відправляла! Я тільки подивилась вакансію та натиснула, щоб зберегти номер, подумати, і можливо пізніше зателефонувати. З якого дива відправився відгук без моєї участі?? Поясніть це, будьте ласкаві, модератори сайту. Та змініть це налаштування.
Олексій Поляков 03.10.2023, 04:37
В мене та сама фігня. І я номер не зберігав, тільки переглянув.
Дмитро (модератор Work.ua) 10.10.2023, 17:09
Олено, змінити це налаштування ви можете в розділі «Особисті дані». Для цього оберіть «Не надсилати» особисті дані після дзвінка та натисніть кнопку «Зберегти».
https://www.work.ua/jobseeker/my/account/identity/share/
Ігор Хижук 02.10.2023, 21:08
Я вважаю що цим покращиться комунікація.Гарна ідея від команди сайту.Дякую за створену можливість.
Вікторія Демків 02.10.2023, 21:26
Особливо напрягає-телефонне інтерв'ю проходиш , є вайбер та інші візуальні засоби комунікації...Ні -їдь за 100 км, витрачай свої кошти та час,які тобі ніхто не компенсує, заходь в кабінет-а там людина, яка поняття не має, які компетенції від тебе вимагає.Просто рагуль на тебе дивиться , щось питає про школу-і опа-розуміє, що він точно рагуль і не досягає твого рівня розвитку...А потім приходить висновок-"у вас недостатньо досвіду ," ... стосовно інтерв'юерів ??
Вася Тирло 03.10.2023, 08:42
Вони охрініли
Олексій Поляков 03.10.2023, 04:27
Це є.
Олексій Поляков 03.10.2023, 04:40
Щось у вас там непорядок. Я тільки переглянув вакансію, а мені вже повідомлення, що роботодавець отримав мій відгук. А я ж не відгукувася - я не підхожу їх вимогам, і вони подумають, що я якийсь альтернативно обдарований, що лізу зі своєю апріорі непідходящою кандидатурою.
Вася Тирло 03.10.2023, 08:40
Це шідлива унція цестеження ви охрініли
Сергей Подлесный 03.10.2023, 09:28
Доброго дня. Як на мене, то ця функція не дуже доречна. Я не хотів би щоб моє резюме бачили роботодавці. Тому я і не кидаю резюме, а телефоную.
Дмитро (модератор Work.ua) 10.10.2023, 17:11
Сергію, ми додали можливість відключити цю функціональність. Для цього перейдіть в розділ «Особисті дані», оберіть налаштування «Не надсилати» та натисніть кнопку «Зберегти».
https://www.work.ua/jobseeker/my/account/identity/share/
Владислав Савченко 03.10.2023, 11:38
Дуже добре
Тетяна Клименко 03.10.2023, 12:12
Добрий день
Ви дозволяєте роботодавцям публікувати вакансії і при цьому не вказуючи жодної інформації про компанію: ні реальної назви,ні сайту, нічого, відповідно я копіюю номер телефону щоб хоч щось знайти про компанію перш ніж відправити туди резюме, і якщо про компанію взагалі в інтернеті немає інформації,то я б не хотіла щоб ця компанія отримувала мої персональні дані, моє резюме, маю надію, що цю функцію відредагують і можна буде знову шукати роботу за допомогою вашого додатку, а так видаляю, бо це жесть всім підряд відправляти своє резюме
Сергей Подлесный 04.10.2023, 12:24
Згоден.
Дмитро (модератор Work.ua) 10.10.2023, 17:13
Тетяно, сьогодні ми додали можливість відключити цю функцію. Це можна зробити в розділі «Особисті дані». Для цього оберіть налаштування «Не надсилати» та натисніть кнопку «Зберегти».
work.ua/jobseeker/my/account/identity/share/
Марина Вечеря 03.10.2023, 13:07
Деякі вакансії зовсім не інформативні. Треба щоб роботодавці обов'язково зазначали графік роботи та адресу. Тоді людина одразу зможе прорахувати чи зручно добиратися на роботу в цей час.
Олексій Галата 03.10.2023, 14:29
Краще додати функцію "Відмовити роботодавцю", та прибрати обов'язкову функцію вказувати вік.
Сергій Вишневський 03.10.2023, 15:59
Чудово
Виктория Бузылева 03.10.2023, 17:31
Благодарю !вы очень внимательны я довольная вашим вниманием
Виктория Бузылева 03.10.2023, 17:31
Очень благодарна вам!Сердечный поклон вам
Наталія Рибачук 04.10.2023, 08:19
Це дуже важливо, тому що медицина і так в занепаді,а коли у відповідь чуєш гудки без відповіді, тоді пропадає бажання вдруге телефонувати.
Олена Столяр 04.10.2023, 11:53
Шановні співробітники WORK.UA! Велике прохання, вимкніть цю функцію! Коли натискаєш у вакансії на номер контактного телефону роботодавця, просто з метою подивитися, то потім у віджеті "мої відгуки", я бачу цю вакансію, типу, я відгукнулася або проявила інтерес. Я не хочу, щоб роботодавець взагалі бачив, що я цікавилася його вакансією, потрібно буде, я вмію читати і зателефоную йому сама! Дякую.
Дмитро (модератор Work.ua) 10.10.2023, 17:18
Олено, змінити це налаштування ви можете в розділі «Особисті дані». Для цього оберіть «Не надсилати» особисті дані після дзвінка та натисніть кнопку «Зберегти».
https://www.work.ua/jobseeker/my/account/identity/share/
Алла Иванова 04.10.2023, 15:47
Фельдшер лаборант1кат.
Дмитро (модератор Work.ua) 04.10.2023, 16:14
Алло, будь ласка, пошукайте роботу на сайті:
1. Відкрийте розділ з пошуку вакансій work.ua/jobs.
2. Вкажіть посаду, на якій хочете працювати, наприклад «Лаборант» та натисніть на кнопку «Знайти вакансії».
3. Надішліть відгук на вакансії, які вас зацікавлять.
Андрей Болховский 04.10.2023, 16:10
пошук вакансii в немечинi.p.s. assured bussiness company
Дмитро (модератор Work.ua) 04.10.2023, 16:16
Андрію, шукати роботу у коментарях до статей малоефективно. Радимо пошукати вакансії на сайті:
1. Відкрийте розділ з пошуку вакансій work.ua/jobs.
2. Вкажіть посаду, на якій хочете працювати, наприклад «Оператор ПК», у полі «Місто» оберіть «Інші країни» та натисніть на кнопку «Знайти вакансії».
3. Надішліть відгук на вакансії, які вас зацікавлять.
Світлана Іванова 04.10.2023, 19:08
+
Пётр Дмытренко 04.10.2023, 20:16
Я не.відмовляюсь від розсилки.
Леонід Князев 05.10.2023, 20:32
Пробачте, не зрозумів про що Ви кажете. Якщо у Вас є робота, то напишіть.
Андрій Глаголєв 06.10.2023, 08:36
Зв язок потрібен бо не розумієш шо відбувається . А під вакансіями номерів телефонів нема