Листи від Work.ua тепер ідеальні для мобільних та українською
Ми повністю оновили зовнішній вигляд усіх електронних листів для шукачів. Нові листи тепер зручно читаються з мобільних пристроїв та можуть надходити українською мовою.
БАМ! І Work.ua вже 11 років!
Вже цілих 11 років ми працюємо для того, аби допомагати людям знаходити роботу та працівників. Ми віримо — ви зможете все, а ми допоможемо!
Ринок праці України демонструє позитивні зміни
Директор з розвитку Work.ua Сергій Марченко розповів, як складається ситуація на українському ринку праці, кого шукають роботодавці та хто має шанс знайти роботу.
Нова стратегія Work.ua — вірити та надихати!
«Ти зможеш все» — наша нова стратегія у цих трьох словах. Вона проста і зрозуміла: Work.ua вірить у тебе і надихає діяти. Ми віримо у кожного, підштовхуємо, мотивуємо та надихаємо.
Як створювалася нова стратегія Work.ua «Ти зможеш все»
Коли дослідження показали, що вже 85% людей в Україні знають чи користувались Work.ua, ми зрозуміли: досить вкотре повторювати, що Work.ua — №1. Треба рухатися далі й створювати нову стратегію комунікації з користувачами.
Work.ua — лучший сайт поиска работы по мнению украинцев
Work.ua занял первое место среди сайтов по трудоустройству по результатам голосования в рамках проекта «Українська Народна Премія» 2016 года.
Work.ua вошел в Топ-25 самых популярных сайтов в Украине
Впервые рейтинг популярных сайтов уанета пополнил сайт по трудоустройству. Им стал Work.ua, который в июле посетили более 3 млн человек.
Дніпропетровськ став Дніпром. Тепер і на Work.ua
Змінити назву міста на сайті так, щоб усім було зручно, зрозуміло та не загубити пошуковий трафік — не так просто, як здається на перший погляд. Та ми впорались.
С Днем рождения, Work.ua! Отмечаем 10 лет инноваций и развития
За 10 лет мы достигли невероятных показателей и результатов. Например, за несколько секунд, пока вы читаете это предложение, на сайте Work.ua появится новая вакансия, будет отправлено 7 резюме и просмотрено 350 страниц.
Work.ua — лучший портал поиска работы по результатам двух онлайн-рейтингов
Work.ua победил в двух онлайн-рейтингах 2015 года среди порталов поиска работы — «Украинская народная премия» и «Фаворит успеха». Спасибо, наши пользователи, за выбор и доверие!
Страницы:
1234513
← предыдущая | следующая →