Допомагаємо мільйонам українців
знаходити роботу

Що тобі варто знати про роботу в Work.ua?

Місія Work.ua — надавати найкращий сервіс пошуку роботи, щоб допомагати людям бути щасливішими та розвивати Україну.

Робота, яка приносить задоволення, — важлива складова щастя. Щоразу, коли ми допомагаємо комусь знайти роботу, ми допомагаємо йому стати щасливішим. А що більше людей знаходять роботу, що більше компаній знаходять співробітників, то швидше й динамічніше розвивається Україна і кращим стає життя кожного з нас.

Наші цінності

Що тобі дасть робота у Work.ua?

 • Зростання у професії

  Наші фахівці з продажу стають лідерами команд, а розробники — тімлідами. Вітя, Паша, вам привіт! Крім того, Work.ua компенсує 50% вартості навчальних заходів, курсів і хобі.

  Зростання доходу

  Ми переглядаємо рівень зарплати 2 рази на рік.
 • Стабільність

  Офіційне оформлення, оплачувані відпустка та лікарняний без довідок, виплата зарплати 2 рази на місяць в одні й ті ж дні.

  ЗСЖ

  Ми любимо спорт. Стас з широкими обіймами прийме тебе до бігового клубу та навчить бігати півмарафони. Артем покаже, як забивати голи, у футбольному клубі. О так, і баскетбольний клуб у нас теж є! І онлайн-руханки щодня.
 • Веселі вечори та вихідні

  Онлайн- і офлайн-ігри, сплави на байдарках, висадки дерев, поїздки на море і багато іншого.

  Команду зі спільними інтересами

  Ти можеш створити в компанії свій клуб або приєднатися до наявних. Наші клуби: кіно-, книжковий, ораторський, клуб дебатів, батьківський.
 • Спокій, тільки спокій :)

  За нього відповідають сисадміни та відділ Розвитку. Ти можеш не турбуватися ні про техніку, ні про зручність стільця, ні про якість кави. Сисадміни завжди нададуть технічну підтримку, а колеги з Розвитку вже подбали про душ, велопарковку, кімнату для сну та інші дрібниці.

З ким ти працюватимеш?

Спитай будь-кого з нас: «Що ти цінуєш у Work.ua?» І тобі точно дадуть відповідь: «Тут класні люди!»

Структура

Управління проєктами

Проєктні менеджери

Веброзробка

Кілька команд: PHP-програмісти, тім-ліди, верстальники
Команда Діми
Команда Максима
Команда Паші Т.
Команда Паші М.

Мобільна розробка

Flutter-розробники
QA-engineer

Системне адміністрування

Сисадміни
DevOps-engineer

UX/UI дизайн

Дизайнери

Ми запитали наших хлопців та дівчат, чим їм подобається робота в IT-команді Work.ua, і ось що вони розповіли

 • Якісний код

  «Наш продукт зроблений дуже якісно. Не соромно за роботу, я пишаюся своїм шматком проєкту. У нас багато стандартів, яким ми маємо відповідати».
 • Документація

  «Все розкладено по поличках, задокументовано, написані інструкції, є коментарі до баз даних. Нові розробники швидко вливаються й показують результат».
 • Сильна команда

  90% команди — фахівці рівня senior і middle. «Керівник — дуже потужний, тупо знає все!». «Досвідчені колеги, від яких завжди можна дізнатися щось нове, почерпнути знання і розвиватися».
 • Високонавантажений проєкт

  «Дуже цінний досвід з highload, постійно змушує думати, шукати, що гальмує і як це виправити».
 • Оновлення технологій

  «Наш проєкт монолітний, вже довго живе. Якщо нікуди не рухатися, технології застарівають. Але ми стежимо за цим і впроваджуємо новеньке та прогресивне. Регулярно опрацьовуємо архітектуру, не фігачимо як-небудь».
 • Допомога і підтримка

  «Всі відкриті, веселі, з почуттям гумору. Швидко відповідають на всі питання. Можна звернутися до будь-якого колеги — тобі завжди допоможуть».
 • Адекватні строки

  «У нас в розробці немає жорстких дедлайнів, це створює комфортну невимушену атмосферу».

Наші технології

Ми працюємо за методологією shape up. Це підхід до розробки продукту від Basecamp. Він допомагає командам працювати якнайшвидше, не грузнучи в складних методологіях

PHP 7 Symfony components Composer Twig Git + GitLab MySQL Sphinx Redis Gearman NodeJS Bootstrap Нативний JS + jQuery Flutter

Дивися відео, щоб дізнатися про нас більше!

Дивитися відео

Структура

Напрямок Роботи з клієнтами складається з галактик і сузір’їв замість нудних відділів і департаментів. Це найжиттєрадісніші люди в компанії, адже команда у них — просто космос!

Продажі

Сомбреро
5 сузір’їв,
25+ менеджерів
Феєрверк
6 сузір’їв,
30+ менеджерів
Комета
5 сузір’їв,
35+ менеджерів

Модерація

Модератори
10+ модераторів

Що тобі варто знати про команду?

Всього навчать!

Ми готові приймати на роботу кандидатів без досвіду. Кожен набір менеджерів з продажу починається з навчання. Протягом року для команди проводять тренінги.

Зроблять роботу веселою та цікавою.

Не повірите, але в нашій адмінці іноді треба ловити качок! Хто першим піймав — бере собі рахунок від нового клієнта.

Стануть твоїми друзями.

Просто переглянь фотографії!

У чому полягає робота?

Менеджери з продажу

 • Телефоном продають послуги сайту Work.ua зареєстрованим роботодавцям.
 • Консультують клієнтів, виставляють їм рахунки та укладають договори.

Модератори

 • Стежать, щоб на нашому сайті були тільки перевірені роботодавці й вакансії.
 • Допомагають користувачам Work.ua вирішити будь-які проблеми при роботі з сайтом.
 • Як це — працювати в Work.ua?

  Мені подобається, що в компанії поважають і цінують кожного свого співробітника. Тут є чудові цінності, довкола яких будується корпоративний дух. Він допомагає нам усім разом комфортно працювати й досягати крутих професійних результатів.

  Дмитро, лідер команди розробки

 • Як це — працювати в Work.ua?

  Я щасливий працювати з цікавими, розумними та веселими людьми над продуктом, який допомагає мільйонам українців, у компанії, яка спирається на цінності, близькі мені :)

  Стас, керівник відділу проєктів

 • Як це — працювати в Work.ua?

  Працюю в компанії 2 роки :) За цей час тут було дуууже багато приємних ініціатив і подій – ми брали участь у бігових подіях, наводили лад у кар’єрі в Старих Кодаках, висаджували дерева, ходили до філармонії, робили добрі справи для тих, хто потребує допомоги. І це тільки мала частина всього, що у нас відбувається.

  Юля, менеджер з продажу

 • Як це — працювати в Work.ua?

  Знайшов тут все, що хотів, і навіть більше: і майбутню дружину, і приклад ідеальної команди, і прекрасне керівництво. І найголовніше — друзів по життю!

  Рома, хранитель галактики

 • Як це — працювати в Work.ua?

  Work.ua — це велика та дружна сім’я. Я вже 10+ років тут 😊 У компанії поважають думку одне одного та цінують співробітників, тому постійно вкладаються в їхній розвиток. За цей час я побачив, як багато людей зросло професійно та особистісно. Якщо ти хочеш потрапити до надійної команди, обов’язково приєднуйся!

  Дмитро, керівник відділу модерації

 • Як це — працювати в Work.ua?

  Працюю в компанії майже 5 років :) Тут найкрутіші люди й максимально згуртована команда. А найголовніше — цінності, якими пронизаний дух компанії) Якщо ви давно мріяли стати джедаєм, то ласкаво просимо! Наші цінності дуже схожі на їхній кодекс.

  Дарина, лідер сузір’я

 • Як це — працювати в Work.ua?

  Відмінна компанія, разом з якою я пройшов уже 7 років. Тут я відчуваю, що приношу користь своїм клієнтам і в кінцевому результаті людям, яким так потрібна робота (для мене це дуже важливе пальне). Можу сказати, що тут кайфово :) Завжди весело, комфортно та цікаво працювати.

  Ігор, менеджер по роботі з ключовими клієнтами

 • Як це — працювати в Work.ua?

  Давно не зустрічав такої концентрації щирих і світлих людей в одному колективі! Загальна ціль — допомагати людям — надихає й робить світ навколо краще. Я радий працювати у відділі Турботи про людей на благо всіх наших співробітників, які, зі свого боку, допоможуть іншим і подбають про всіх клієнтів! :)

  Володимир, охоронець-адміністратор

 • Як це — працювати в Work.ua?

  Працюю в Work.ua вже 10 років :) І щороку тільки переконуюся в тому, що для мене це найкраще місце роботи. Я отримую неймовірне задоволення від колективу крутих і щирих людей, які завжди дуже привітні, доброзичливі й готові тобі допомогти. А ще від того, що можу впливати на розвиток компанії.

  Анжела, керівник відділу продажу

 • Як це — працювати в Work.ua?

  Work.ua — чудовий приклад інноваційної компанії нової формації. Прийшовши сюди, я отримав можливість розвиватися та реалізовувати себе. Постійні івенти, активності, драйвова гейміфікація роботи — це і багато іншого допомагає мені не нудьгувати й завжди залишатися на позитиві!)

  Єгор, менеджер з продажу

 • Як це — працювати в Work.ua?

  Новачкам тут завжди посміхаються, вітаються, запитують, як справи. Мене свого часу це так приємно здивувало! :) А ще є навчання. Співробітники не шкодують часу та сил, аби тобі було легше вливатись у роботу і ти почувався впевненіше на новому місці ❤️

  Світлана, лідер сузір’я

Які етапи треба пройти, щоб потрапити до нас на роботу?

У нас ретельний відбір. Ми впевнені, що в нас працюють найкращі професіонали України, і прагнемо брати до команди найсильніших і найграмотніших фахівців. Тому ми можемо давати тести й тестові завдання і запросити тебе на кілька співбесід. При цьому всі етапи можна пройти за тиждень.

IT-команда

 • етап 1
  Співбесіда з HR
 • етап 2
  Тестове завдання
 • етап 3
  Технічна співбесіда
 • етап 4
  Фінальна співбесіда

Команда по роботі з клієнтами

 • етап 1
  Тестування
 • етап 2
  Співбесіда з HR та майбутнім керівником

Офіси

Дніпро

пл. Троїцька, 5  · 

Київ

вул. Саксаганського, 37К  ·