Сили оборони шукають різних спеціалістів

Ким бути: довідник професій

Якщо ви не знаєте, яку професію вибрати, цей розділ — те, що потрібно. Ви дізнаєтеся, які навички потрібні для різних спеціальностей, скільки платять в Україні в залежності від посади та які переваги і недоліки є у різних професій.

Зараз тут 127 професій, список постійно оновлюється.

3D-дизайнер

3D-дизайнер — це фахівець з 3D-графіки. Він вміє зобразити неіснуючий об'єкт так, що ви ніколи не засумніваєтеся в його реальності. Спеціальність 3D-дизайнера об'єднує творчість і технічні навички, її часто включають до переліків професій майбутнього.

Data Scientist

Data Scientist — це людина, яка працює з великими обсягами даних. Просто з величезними. Цей фахівець вміє їх добувати, аналізувати, а головне — обробляти.

Digital-маркетолог

Digital-маркетолог — одна з затребуваних професій у сфері маркетингу. У багатьох компаніях digital-маркетологи — це ті, хто будує міст між онлайн та офлайн-рекламою.

HTML-верстальник

HTML-верстальник — це той, хто перетворює намальований дизайнером макет в живий сайт, переводить картинку-макет на мову, зрозумілу будь-якому браузеру.

iOS-розробник

iOS-розробник — це та людина, завдяки якій з'являються і функціонують нові застосунки, ігри, програмне забезпечення та інтерфейси для девайсів Apple.

Motion-дизайнер

Motion-дизайнер — той, хто створює анімаційну графіку, тобто рухоме зображення.

PPC-спеціаліст

PPC-фахівець, Pay Per Click фахівець — це фахівець із контекстної реклами, він привертає на сайт користувачів, які з великою ймовірністю щось на ньому замовлять.

PR-фахівець

PR-фахівець займається налагодженням комунікацій між компанією та аудиторією. Формує її імідж в медіа, працює з громадською думкою. Загалом, робить все, щоб про компанію відгукувалися тільки в позитивному ключі.

Project-менеджер

Project-менеджер — це керівник проекту, який координує дії команди та відповідає за досягнення цілей.

SEO-спеціаліст

SEO-спеціаліст займається пошуковою оптимізацією — робить так, щоб сайт займав якомога кращі позиції, коли його «гуглять».

Поділіться цим матеріалом з друзями та знайомими, запостіть його у себе в соціальних мережах, розкажіть про нього родичам, які не можуть визначитися з майбутньою професією. Адже кожен гідний отримати роботу своєї мрії!