Resume from April 15, 2024 File

Iryna

Практичний психолог, психотерапевт

Age:
35 years
City:
Kyiv

Contact information

The job seeker has entered a phone number , email, address, Facebook and Instagram.

Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.

Uploaded file

Quick view version

This resume is posted as a file. The quick view option may be worse than the original resume.

ТИШКО ІРИНА, моб. [open contact info](look above in the "contact info" section) https://t.me/iryna_tyshko тг
e-mail: [open contact info](look above in the "contact info" section) 1988 р.н.

ОСВІТА: З 2014р. та на сьогодні - Інститут Трансистемного Розвитку. Cертифікований психотерапевт. Приватна практика з 2014р.
2011р.- Київський Національний Торговельно-Економічний Університет. Вища освіта: Магістр. Спеціальність: “Менеджмент організації” (з відзнакою!).

2009р. - Університет економіки та права КРОК. Інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти. Спеціальність: «Директор по персоналу» (з відзнакою!).

2023р. - Українська інженерно-педагогічна академія. Незакінчена друга вища освіта, ступінь Магістра. Спеціальність: «Практична психологія».

2014-2023рр.: Сертифікати практичних спеціалізацій Центру Інноваційної Освіти TSD Training разом з сертифікатами практичних тренінгів надані нижче у резюме.
• Когнітивно-поведінкова
• Тілесна психотерапія
• Творчі методи терапевтичної роботи
• Екзистенційна психотерапія
• Кризиси та травми
• Системна спеціалізація
• Психіатрія
• Особистість та соціум
• Психологія грошей і фінанси
• Комунікація, конфлікти та маніпуляції
• Транссистемне моделювання
• Моделювання ігор
• Менторінг, маніпуляції та вплив
• Психологія маркетингу, рекламу, бренду, іміджу
• Чоловічо-жіночі відносини
• Залежності та звички
• Коучинг та тренерство
• Коучинг реалізації цілей
• Вікова спеціалізація
• Курс з розладів харчової поведінки
• Соціальна комунікація
• Професійні супервізії 10 років.
Особиста терапія 14 років.
2014.- Сертифікат Консультанта- психотерапевта Центру Інноваційної Освіти TSD Training.
2018.- Практик НЛП сертифікат Алуніки Добровольської.
2014-2023. - 12 клієнтських навчальних інтенсивів Івана Петканича з психологічного консультування у Трансистемному підході.
2022. – грамота «Хелпсі», за вагомий внесок в психічне здоров’я українців, під час війни в Україні.
2011-2015рр. Центр психологічного розвитку «Master Life», Курс практичної психології (сертифікат). Структурні розстановки (сертифікат).
2011 - 2013рр. Коучинг центр «Liberty», курс із підготовки практичного коучингу (сертифікат).
2008р. - Advertising School, Курс рекламних технологій (свідоцтво).

ДОСВІД РОБОТИ: 2024. Дитячо-юнацький центр «Дарниця». Практичний психолог. Психологічний супровід вихованців, батьків та педагогів, розробка та проведення індивідуальних консультацій з питань особистісного розвитку, взаємин з оточуючими, навчальних труднощів та інших проблем. Проведення психодіагностики та спостереження гуртків. Організація та проведення психологічних тренінгів для персоналу. Групові заняття з психологічної підтримки та тренінги. Співпраця з батьками, вчителями та адміністрацією центру з метою покращення навчального процесу та допомоги вихованцям у досягненні успіху.
🌐 Вже близько 9-ти років маю психотерапевтичну, приватну, практику з консультування. Закрила близько 45 клієнтських кейсів, здебільшого в таких запитах: ►Повторення сценаріїв. ►Наслідки війни (стани, сенси, куди рухатися далі). ►Тривожно-депресивні стани, втома, апатія, вигорання, безсилля. ►Стосунки, розлад в парі, сімейні непорозуміння або одинокість. ►Кризові етапи. ►Фобії, соматичні прояви. ►Відчуття свого місця. ►Духовні питання. ►Родові/сценарні питання. ►Цілі та задачі. ►Чоловічо-жіночі стосунки, партнерство, контакт, побудова відносин. ►Розрив стосунків. Втрата. ►Залежні стосунки. ►Залежності ►Відчуття себе. ►Дитячо-батьківські стосунки. ►Психосоматика, тілесні зажатості. ►Екзистенційні питання існування, кризи: «Хто я, для чого я тут». ►Травматичний досвід. ►Соціальна реалізація ►Питання вибору. ►Коучинг досягнення цілей. ►Віра, відчуття місії. ►Дослідження та трансформація систем, в яких існує людина.

🌐 Також створила та провела цикли тренінгів та практикумів на тематики Ділової реалізації:
✅ «Гроші та творчість». ✅ «Реалізація свого потенціалу». ✅ «Що хочу, те й і маю! Як отримувати бажане». ✅ «1000 та 1 шлях до ваших цілей». ✅ «Що робити коли нічого не хочеться робити».
✅ Тренінг для підлітків: «На відчуття себе, творче проявлення та рух до мрії».

🌐 Та цикл тренінгів на спроможність відчувати себе чоловіком/жінкою та реалізовуватись, як чоловіки/жінки, спираючись на свою жіночність/чоловічість:
✅ «Тіло, як основа життя». ✅ «PRO нестандартне знайомство». ✅ «Майстер клас: Яка ти жінка, який ти чоловік». ✅ «Жінка вогонь, чоловік-земля, про стратегії у відносинах». ✅«Висказати все! Правила пристрасних сварок». ✅ «PRO ревнощі та заздрощі – як не вбити свою sексуальність». ✅ «Як горіти, а не вигорати у проєктах, роботі, відносинах».
✅ «Індивідуальні системно-структурні розстановки».
🌐 З 2015р. та наразі, дистанційно, організатор та куратор, короткострокових та довгострокових, очних та он-лайн, навчальних програм, у Європі, Прибалтиці та Україні, психологічних Центрів Інноваційної освіти https://tsa.org.ua/ TSD Training, центру розвитку https://universum.world/ та ретритного центру https://sensetravel.world/ Організовую та ефективно курую близько 20-ти проєктів на рік. Веду супровід курсантів в навчальних проєктах, також, виступаю ведучою практичних груп та ко/тренером/ в навчальних курсах, на ретритах, інтенсивах за кордоном та в Україні.
🌐 З 2010р.-2021. «Бергамо», італійський салон шоу-рум. Керівник. Побудувала мережу багаточисленних звя’зків та відносин, з зовнішніми партнерами, та клієнтами. Реалізувала різноманітні стратегії підвищення рівня продажів. Аналіз результатів продажів і якості обслуговування клієнтів. Робота з персоналом (навчання, мотивація, контроль). Ефективна та оперативна організація роботи з обробки клієнтських запитів.
🌐 2010р. Керівник проєктів психологічно - консультаційного практикум-центру «СОЦІОН». Організація центру з нуля; Створення образу компанії (розробка корпоративної культури, кодексу, логотипу, філософії, місії, завдань, стратегій діяльності та розвитку компанії). Розробка та впровадження презентацій та тренінгів. Підбір персоналу. Проведення персональних коучинг-сесій. Автор статей й виступи на радіо та телебаченні.
🌐 2007р. Менеджер туристичної діяльності в тур. агенції «Соната». Активний продаж туристичних послуг. Пошук клієнтів і партнерів (запровадила маркетингові технології). Налагодила роботу із корпоративними клієнтами. Робота з документацією. Супровід замовлень. Участь в тематичних виставках і семінарах.
🌐 2006р. “Procter & Gamble” консультант-промоутер (студентська проєктна робота) Реалізація стратегій компанії щодо продажі продукції. Розвиток існуючих брендів і просування нових. Привертання уваги до пропонованої продукції. Професійна консультація покупця.
Сертифікати навчальних програм:

More resumes of this candidate

Similar candidates

All similar candidates


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: