Resume from February 3, 2024 PRO

Настя

Lead Generation Manager

Age:
20 years
City:
Kyiv

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Work experience

from 04.2023 to 01.2024 (9 months)
Фрілансхант, ТОВ, Київ (Маркетинг, реклама, PR)

Обов'язки:
- Розробка та впровадження стратегій генерації якісних лідів для компанії
- Робота з email-маркетингом, LinkedIn, онлайн-платформами
- Аналітичні та комунікативні навички
- Створення та подання звітів про результати роботи з генерації лідів
Під час роботи використовувала такі інструменти, як:
- LinkedIn Sales Navigator
- SalesQL
- Apollo
- name2email
- crunchbase

Education

КПІ

061 Реклама і зв'язки з громадськістю, Київ
Unfinished higher, from 2021 to 2025 (4 years)

Knowledge and skills

Linkedin Sales Navigator Apollo Google Docs Пошук клієнтів на LinkedIn Адаптивність Комунікабельність Робота з клієнтами Користувач ПК Crunchbase Name2email Уміння аналізувати SalesQL Неконфліктність

Language proficiencies

  • English — average
  • Ukrainian — fluent

Additional information

Легко налагоджую комунікацію з новими людьми, пунктуальна та відповідально ставлюсь до поставлених задач. Швидко вчусь та опановую нові сфери діяльності. Вмію знаходити компроміс у спілкуванні з клієнтами та колегами.

Similar candidates

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: