Resume from February 4, 2024 File

Станіслав

Оператор безпілотного летального апарату

City of residence:
Sumy
Ready to work:
Chop

Contact information

The job seeker has entered a phone number .

Uploaded file

Quick view version

This resume is posted as a file. The quick view option may be worse than the original resume.

Л Е Н Ч И К С ТА Н І С Л А В
СЕРГІЙОВИЧ
Дисциплінований та відповідальний, без шкідливих
звичок. Хочу ефективно співпрацювати в дружній команді
та вирішувати завдання.

КОНТАКТИ ДОСВІД РОБОТИ
Ленчик Станіслав Сергійович червень (2013) - грудень (2018)
01.06.1990 Посада: Менеджер з продажу
Суми, Україна - консультація покупців
[open contact info](look above in the "contact info" section)
@IWARUW (telegram)
[open contact info](look above in the "contact info" section) Освіта
[open contact info](look above in the "contact info" section)
e.php?id=100006189828582 2024 курс Інженер БПЛА. Базовий курс, Prometheus

2023 курс База: Сучасна військова підготовка, Prometheus

2000-2005 СУМСЬКИЙ ЗЗСО №21 СМР

Волонтерство
2019 - теперішній час
допомагаю безпритульним тваринам м. Суми

Навички
Комп'ютерні програми: MS Office, Adobe Photoshop, Adobe Premiere
Pro, Notion
Знання мов: українська - рідна, англійська - B2

Хобі
Спорт: плавання, шахи
Інтереси: наука, комп'ютерні ігри