Resume from May 22, 2024 File

Тетяна

Акаунт-менеджер

Age:
40 years
City of residence:
Odesa
Ready to work:
Remote

The job seeker has entered a phone number , email and LinkedIn.

Uploaded file

Quick view version

This resume is posted as a file. The quick view option may be worse than the original resume.

Тетяна Нестеренко
ACCOUNT MANAGER
ПРО МЕНЕ
Працьовита, креативна та проактивна.
Спеціалізуюсь на управлінні та підтримці IT-
проєктів. Амбітна, прагну продовжувати рости
та розвиватися у своїй професії. Постійно
розвиваю нові навички та вміння.

КОНТАКТИ ОСВІТА
[open contact info](look above in the "contact info" section) Odesa I.I.Mechnikov National University
Медіа
[open contact info](look above in the "contact info" section) 2011/2017

[open contact info](look above in the "contact info" section)
nesterenko/
Choice31 Online University
Project Manager
2022 (3 місяці)
КОМПЕТЕНЦІЇ
Netpeak Educational Center
Клієнтоорієнтованість
SEO Specialist
Стратегічне мислення 2020 (3 місяці)
Аналітичні навички
Вміння проводити презентації
ДОСВІД РОБОТИ
НАВИЧКИ
Brilliant IT | аутсорсингова компанія з веб-
Комунікативність розробки
Мультизадачність Квітень 2022 - Липень 2023
Project/Account Manager
Тайм-менеджмент
Конфліктологія Керувала розробкою та підтримкою вебсайтів e-
commerce, держ. установ (до 10-ти проєктів
одночасно).
ІНСТРУМЕНТИ Створювала та підтримувала проєктну
документацію.
Пакет Google (Google Docs, Працювала з командами розробки
Looker Studio, BigQuery, (дизайнерами, розробниками, QA) та
Colaboratory) просування (SEO- та PPC-спеціалістами,
MS Office копірайтерами).
CRM Призначала, пріоритезувала та моніторила
Trello, Jira виконання завдань.
Проводила брифи та презентації замовникам.
Miro, Figma

Serpstat | All-in-One SEO platform (SaaS)
МОВИ Jul 2020 - Oct 2021
Customer Success Manager
Англійська - Intermediate Онбордила нових користувачів платформи.
Українська - Native Проводила тренінги та вебінари для клієнтів.
Аналізувала завдання користувачів та
допомагала у їх вирішенні.
Підтримувала та розвивала відносини з
користувачами (500+ користувачів у воронці).
Сприяла збільшенню показника LTV.