Resume from May 21, 2024 PRO

Personal information hidden

This job seeker decided to hide his personal information and contact info, but you can send a message to him or suggest a job to him.

This job seeker has chosen to hide his personal information and contact info. You can contact him using this page: https://www.work.ua/resumes/10685528

QA-інженер

Employment:
Full-time.
City of residence:
Dnipro
Ready to work:
Dnipro, Remote

This job seeker has hidden his personal information, but you can send him a message or suggest a job to him if you open his contact info.

Work experience

Project-менеджер

from 10.2021 to 09.2023 (1 year 11 months)
KeyUA, Дніпро (IT)

Спілкування з клієнтом;
Збір вимог до проекту;
Розподіл завдань між виконавцями, контроль часу та ресурсів;
Визначення ризиків та керування ними;
Контроль роботи;
Прийом результатів роботи;
Презентація проекту замовнику.

Manual QA Engineer

from 02.2018 to 10.2021 (3 years 8 months)

Ручне та автоматичне тестування;
Функціональне, позитивне/негативне, smoke, sanity, регресійне тестування, тестування нових функцій;
Написання/підтримка автотестів на Python+Selenium;
Робота з дизайном у Figma;
Написання тестової документації: чек-листи, звіти про помилки;
Робота із завданнями в Trello та ClickUp;
Спілкування з членами команди, участь у scrum зустрічах.

Провідний спеціаліст відділу технічного контролю.

from 08.2007 to 01.2018 (10 years 5 months)
LLC IPG HOUSEHOLD PRODUCTION, Dnipro, Дніпро (Харчова промисловість)

Вихідний контроль готової продукції.
Звірка параметрів виготовленої продукції з нормативними показниками, зазначеними в технічній документації.
Підготовка супровідної документації - актів, дефектних актів, сертифікатів якості.
Перевірка якості використовуваної сировини.
Виявлення технологічних невідповідностей і причин дефектів.

Education

ДДІФКтаС

Спортивні ігри, тренер викладач
Higher, from 2000 to 2005 (5 years)

Knowledge and skills

Організованість Ручне тестування Написання bug reports Написання тест-кейсів Складання чеклістів HTML SQL Postman Ведення документації Scrum CSS Git Trello Development tools

Language proficiencies

  • English — average
  • Italian — average