Resume from May 24, 2024 File

Mariia

Логіст

Age:
18 years
City:
Chernivtsi

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Uploaded file

Quick view version

This resume is posted as a file. The quick view option may be worse than the original resume.

cv Марія Бурденюк
Особисті дані

Ім’я та Прізвище Марія Бурденюк

e-mail [open contact info](look above in the "contact info" section)

Номер телефону [open contact info](look above in the "contact info" section)

Дата народження 21 вересня 2005

Характеристика
Я людина відкрита до нових викликів. Люблю вивчати нове і допомагати іншим людям.
Моїми хобі є читання книжок і вивчення іноземних мов. Маю такі риси характеру як
продуктивність, пунктуальність і відповідальність

Освіта
Ліцей 17 Чернівці, освіта середня 09.2011 – 05.2022

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu, Вроцлав, Польща

Studia licencjatskie (бакалаврат) 10.2022 – на даний момент

Досвід роботи
Промотор 07.2021 – 08.2021

Чернівці

Головні обов’язки:

 Заохочення людей до закупівлі товару
 Основна ціль роботи – щоб якнайбільша кількість людей дізналась про даний
магазин
 Iнформування людей про те, що продає даний магазин

Мови
Польська – B1

Англійська – B2

На даний момент знаходжусь за кордоном

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o
ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w
sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
(RODO).