Resume from May 17, 2024 File

Світлана

Менеджер з продажу

City of residence:
Kyiv
Ready to work:
Remote

Contact information

The job seeker has entered a phone number .

Uploaded file

Quick view version

This resume is posted as a file. The quick view option may be worse than the original resume.

SZOPA SWITŁANA
Wiek: 37
Miejsce zamieszkania: Wrocław
Telefon: [open contact info](look above in the "contact info" section)
e-mail: [open contact info](look above in the "contact info" section)

KWALIFIKACJA
10 lat doświadczenia jako menedżer w zarządzaniu personelem
( 5 lat na Ukraine, 5 lat Polska)

Doświadczenie 2007 r. — do 10.2012r.
PP „Art-Energo”, Lwów, Ukraina
Menedżer w zarządzaniu personelem
Zakres obowiązków:
Organizacja procesów zarządzania personelem
Poszukiwanie kandydatów
Opracowywanie wymagań do oferty pracy
Stworzenie i obsługa bazy danych kandydatów
Prowadzenie rozmów z kandydatami przez telefon
Indywidualne rozmowy z kandydatami
Ocena kandydatów
Sprawdzenie dokumentacji kandydata
Pisanie i umieszczenie ofert pracy
Księgowość pracowników

Doświadczenie 2013 r. — do dziś

Napisanie i umieszczenie ofert pracy
Samodzielnie prowadzenie procesów rekrutacji dla rynku polskiego
Selekcja wysłanych CV
Rozmowy z kandydatami przez telefon i osobiste
Wsparcie kandydatów w trakcie przygotowania dokumentów celem ubiegania o wizę
Bezpośrednia współpraca z Urzędem pracy, DUW
Kompleksowe wsparcie kandydata przed początkiem zatrudnienia
Tłumaczenia podczas szkolenia BHP, oraz pierwszych dni pracy
Wspomaganie pracowników podczas pierwszego tygodnia pracy
Koordynowanie procesu wdrażania nowych pracowników na stanowiska pracy

09.2013r. — po 06. 2015
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. Wrocław,
Specjalista ds rekrutacji z językiem ukraińskim

Quality & Human Services Sp. z o.o. Katowice 07.2015 r. -po 12.2017
Koordynator pracowników tymczasowych

Fach Group Sp. z o.o. 01.2018 r. -po .12.2020

Find Work Sp. z o.o. 01.2021 r. -po .11.2021

Edukacja 2002r. — 2007r.
Mukaczewski Państwowy Uniwersytet Technologiczny, Mukaczewo, Ukraina
Inżynier, badacz
Znajomość języków
Ukraiński – ojczysty
Rosyjski – ojczysty
Angielski – wyższy średniozaawansowany
Polski - zaawansowany

Umiejętności
Doskonała znajomość praktyczna MS Office i Internet

Informacje dodatkowe
Prawa jazdy – kategoria В. Aktualnie ważny paszport dla wyjazdów za granicę.
Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Similar candidates

All similar candidates

Candidates at categories

Candidates by city

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: