Resume from June 6, 2024 File

Personal information hidden

This job seeker decided to hide his personal information and contact info, but you can send a message to him or suggest a job to him.

This job seeker has chosen to hide his personal information and contact info. You can contact him using this page: https://www.work.ua/resumes/10714127

Контент-менеджер

City:
Kyiv

Contact information

This job seeker has hidden his personal information, but you can send him a message or suggest a job to him if you open his contact info.

Uploaded file

Quick view version

This resume is posted as a file. The quick view option may be worse than the original resume.

Максим Шевчук
Content manager

Профиль
Вмотивований, організований контент-менеджер з досвідом
роботи.

Опыт работы

Менеджер з продажу 3/2022-5/2024
moreflovers.online Київ, Україна
Описание:

Менеджер з продажу в інтернет-магазині

- спілкування з клієнтами
Контакт - ведення звітності
Контент-менеджер 2/2021-5/2024
[open contact info](look above in the "contact info" section)
[open contact info](look above in the "contact info" section)
Описание:

02217 Київ Контент-менеджер інтернет-магазину подарунків
www.moreflowers.online
Україна
- робота з контентом (створення, доповнення, редагування)
Языки - SEO оптимізація сайту
- ведення звітності
English Начинающий
Менеджер з продажу 1/2020-12/2021
Російська Свободный @bustray_ytka Київ, Україна
Українська Родной Описание:

Контент-менеджер 1/2020-12/2021
@bustray_ytka Київ, Україна
Описание:

- SEO оптимізація сайту
Контент-менеджер (віддалено) 2/2019-12/2020
Розкрутка сайтів, Київ (Просування
Київ, Україна
сайтів)

[open contact info](look above in the "contact info" section) - [open contact info](look above in the "contact info" section) Україна

Описание:

- додавання та редагування контенту (фото-, відеоматеріали
та текст);
- створення завдання для дизайнерів та программістів з
приводу оформлення сторінок сайту;
- відбір ссилок;
- перевірка сайту на наявність редиректів;
- пошук додаткової інформації в інтернеті;
- ведення сторінки компанії у Facebook;
- ведення звітності (Word, Excel та Google Docs).

Навыки
Microsoft Word

Adobe Photoshop

Adobe Premiere Pro

Microsoft Excel

Adobe Acrobat
Reader

Хобби
IT технології

Соціальні мережі

Образование

Монтажник РЄА 9/2007-8/2011
КПІ Київ, Україна

Языки

Російська Свободный

Українська Родной

More resumes of this candidate

Similar candidates

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: