Resume from June 18, 2021 PRO

Віта

Бухгалтер

Employment:
Part-time.
Age:
36 years
City of residence:
Rivne
Ready to work:
Remote, Rivne

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Work experience

Бухгалтер

from 09.2020 to now (3 years 8 months)
ФОП, Рівне (Виробництво)

Ведення виробництва.

Бухгалтер

from 10.2019 to now (4 years 7 months)
Ведення ФОП, Рівне (Торгівля, кафе)

Ведення ФОП на єдиному податку і на загальній системі дистанційно.Подання звітності. Запровадження касових апаратів. Акциз.

Бухгалтер

from 02.2014 to 08.2018 (4 years 6 months)
Підприємець(М-н"Автолюкс"), Ровно (Торгівля)

Ведення первинної документації , книги обліку доходів, розрахунки з постачальниками і клієнтами, звірки з клієнтами

Бухгалтер

from 07.2012 to 06.2013 (11 months)
ПП Водзік Т.М. (продаж будівельних матеріалів)

Оприбуткування товарів. Ведення первинної документації. Консультація клієнтів.

Оператор 1с

from 07.2010 to 06.2012 (1 year 11 months)
ТзОВ"ДКМ" (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)

Знання 1с. Обов’язки: виписка та обробка первинної документації, оприбуткування товарів, списання товарів, видача сертифікатів, вміння працювати з касовим апаратом.

Education

НУВГП

Економіка підприємства, Ровно
Higher, from 2014 to 2016 (1 year 8 months)

НУВГП

Будівництва і архітектури, Рівне
Higher, from 2005 to 2010 (4 years 9 months)

Червоний диплом