Resume from March 13, 2024 PRO

Олександр

Начальник відділу охорони праці, 25 000 UAH

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
62 years
City of residence:
Kyiv
Ready to work:
Kyiv, Remote

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Work experience

Керівник служби охорони праці

from 09.2022 to now (1 year 8 months)
РЦ НЕОПОЛІС, Киев (Гостинично-ресторанный бизнес)

Выполнение требований Законодательной и действующей нормативно-правовой базы по охране труда.

Начальник відділу охорони праці

Выполнение требований Законодательной и нормативной бызы в вопросах охраны труда

Фахівець з охорони праці

from 03.2015 to now (9 years 2 months)
ДНЗ " ШКОЛА МОНТЕССОРІ НОВОЇ ЕПОХИ", Киев (Образование, наука)

Education

Омское ВТИУ

Инженер-механик, Омск
Higher, from 1981 to 1986 (4 years 9 months)

Knowledge and skills

Обов'язки начальника відділу охорони праці

Language proficiencies

English — beginner

Disability

3rd degree.

More resumes of this candidate

Similar candidates

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: