Зареєструватися
  • File

Валерія

Бариста

Age:
19 years
City:
Irpin

Contact information

The job seeker has entered a phone number .

Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.

Uploaded file

Quick view version

This resume is posted as a file. The quick view option may be worse than the original resume.

Валерія
18 років
📩 Telegram: @leedemss (пишіть тільки сюди, якщо зацікавлені)
🎯 Мета
Шукаю роботу будь-якого формату — віддалено чи офлайн, де можу застосувати свої навички у соцмережах, контенті, обслуговуванні клієнтів або організації процесів.
Цікавлять позиції SMM-менеджера, директ-менеджера, контент-мейкера, адміністратора, менеджера, бариста чи продавця. Готова до роботи, що включає створення фото- та відеоконтенту, монтаж, комунікацію з клієнтами та ведення акаунтів.
📚 Освіта
Ірпінський фаховий коледж НУБіП України
Спеціальність: Фінанси, банківська справа та страхування
2022 – 2025 (закінчене навчання)
Вміння працювати з Word,Excel
💼 Досвід та навички
• Соцмережі: веду Instagram 7–8 років, TikTok близько 5 років; створюю контент, пишу тексти та сценарії для постів і сторіс.
• Фото та відео: монтаж відео (CapCut), робота в Canva та інших редакторах, створення фото- та відеоконтенту для соцмереж і презентацій.
• Обслуговування клієнтів: досвід бариста та продавця, робота з касою, приготування кави та коктейлів (еспресо, американо, латте, капучино, інші напої).
• Організація та комунікація: вміння організовувати робочий процес, швидко навчатися, працювати віддалено та офлайн, підтримувати комунікацію з клієнтами через Telegram, Instagram.
• Додатково: створювала презентації в Canva, активно використовую редактори фото, люблю фотографувати та знімати відео.
🌟 Особисті якості
• Креативна
• Мотивована працювати як віддалено, так і офлайн
• Люблю робити фото і відео, експериментувати з монтажем та дизайном

Про себе

Я навчалася 3 роки на спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування та проходила практику в банку протягом літа (1–2 місяці), робила різні фінансові звіти самостійно. Маю невеликий досвід бариста (приблизно 1 місяць): працювала з касою, обслуговувала клієнтів, навчилась комунікації та організації робочого процесу.
Активно веду власні соцмережі: Instagram (7–8 років, @leedemss) та TikTok (5 років), створюю фото та відео, монтувала багато відео та фото, роблю красиві кадри і презентації. Можу виконувати роль директ-менеджера, вести комунікацію з клієнтами та організовувати процеси.
Маю великий досвід у сфері косметики: користуюся косметикою понад 4 роки, розбираюся у продуктах (помади, тіні, тональні засоби) та можу працювати адміністратором салону краси. Люблю фотографувати та знімати відео, експериментувати з монтажем і дизайном, швидко навчаюся та готова братися за різні завдання — від віддаленої роботи до офлайн-позицій у соцмережах, адмініструванні та продажах.

More resumes of this candidate

Similar candidates

All similar candidates


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: