Resume from February 4, 2024 PRO

Personal information hidden

This job seeker decided to hide his personal information and contact info, but you can send a message to him or suggest a job to him.

This job seeker has chosen to hide his personal information and contact info. You can contact him using this page: https://www.work.ua/resumes/2337518

Охранник, 7 000 UAH

Employment:
Full-time.
City of residence:
Myrnohrad
Ready to work:
Myrnohrad, Pokrovsk

This job seeker has hidden his personal information, but you can send him a message or suggest a job to him if you open his contact info.

Work experience

Охранник

from 06.2020 to 06.2021 (1 year)
РСИ Лтд, Покровск (Автотранспортные услуги)

Пропускной режим,обеспечение сохранности ТМЦ...

Охранник

from 08.2017 to 12.2018 (1 year 4 months)
Донбассстройиндустрия, Покровськ (Строительство, архитектура, дизайн интерьера)

Охрана территории,контроль режима работы и сохранности ТМЦ

Специалист по режиму службы безопасности

from 08.2013 to 06.2015 (1 year 10 months)
ООО "Донбасские электронные коммуникации", Донецк/Красноармейск (IT)

Обеспечение режима и охрана общественного порядка на предприятии,работа с системами сигнализации и видеонаблюдения(Trassir).

Охранник

from 11.2011 to 06.2013 (1 year 7 months)
ООО"ДИАМЕТ", Димитров (Транспорт, логистика)

Обеспечение сохранности и недопущение краж ТМЦ,работа с системами видеонаблюдения,охрана территории.

Инженер защиты информации;пом.начальника ГО-оперативный дежурный

from 08.1993 to 09.2011 (18 years 1 month)
ГО ГУМВД Украины в Донецкой обл., Димитров (Охрана, безопасность, оборона)

Функциональные обязанности согласно должностных инструкций

Education

Донецкий экономико-правовой техникум

Правоведение;юрист-младший специалист, Донецк
Specialized secondary, from 1999 to 2002 (2 years 9 months)

Language proficiencies

  • Russian — average
  • Ukrainian — average
  • English — beginner

Additional information

Пенсионер МВД.55лет.Медицинских противопоказаний для должности охранника нет.М.т.:[open contact info](look above in the "contact info" section)/Андрей/.

Similar candidates

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: