Resume from January 23, 2023 PRO

Олександр

Junior Front-End, Full Stack Developer, 20 000 UAH

Employment:
Full-time.
Age:
43 years
City of residence:
Poltava
Ready to work:
Remote

Contact information

The job seeker has entered a phone number , email and LinkedIn.

Work experience

Власник

from 11.2017 to now (6 years 6 months)
ФОП, Poltava (Транспорт, логістика)

Служба доставки, працює у сфері "Food delivery"

Регіональний менеджер/Керівник феліалу

from 08.2009 to 05.2013 (3 years 9 months)
«Водная техніка», Полтава (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)

Обов'язки:
- Управління філіалом.
- Логістика (склад, постачання товару, відвантаження товару).
- Співпраця з дилерськими та будівельно-монтажними організаціями.
- Розрахунки та дебіторська заборгованість.
- Проведення семінарів та навчання.

Education

Полтавський національный технічний університет ім. Ю.Кондратюка

Технологія машинобудування, Полтава
Higher, from 1999 to 2004 (5 years)

Additional education and certificates

IT School GoIt, Full Stack Developer

2022

Knowledge and skills

JavaScript HTML CSS Git React Node.js SASS MongoDB TypeScript Redux webpack Адаптивна верстка Parcel Респонсивний дизайн Дизайн

Language proficiencies

English — average

Similar candidates

All similar candidates

Candidates at categories

Candidates by city

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: