Resume from February 17, 2018 PRO

Николай

Оператор ПК, 7 000 UAH

Employment:
Full-time.
Age:
31 years
City:
Kherson

The job seeker has entered a phone number, email and address.

Work experience

Оператор ПК

from 02.2017 to 08.2017 (6 months)
Оригинал Авто, Херсон (Автобізнес та автосервіс)

Оператор линии

from 05.2015 to 12.2016 (1 year 7 months)
Асоцыяцыя детского питания, Херсон (детское питание)

Учитель

from 09.2011 to 08.2014 (2 years 11 months)
Александровская ООШ (Образовательное завидение)

Учитель информатики, математики, физики. 3 года

Education

Херсонский государственный Университет

Учитель математики, Херсон
Higher, from 2009 to 2014 (4 years 8 months)

Additional information

Крупа Микола Миколайович

вул. Матросова, буд.50 • Херсонська обл.., Каланчацький район, с. Олександрівка • 75840• тел. +80968875234; [open contact info](look above in the "contact info" section) • e-mail: [open contact info](look above in the "contact info" section)

МетаНайти роботу та що відповідає моїм умінням та буде оціненна.

Особисті дані•Д.н. 29 серпня 1992р.
•Не одружений
Професійний досвід2011- 2014 рр.

Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Каланчацької районної ради, Херсонської обл.
Вчитель фізики, математики та інформатики
Функціональні обов’язки:
•Проведення уроків згідно навчального плану
•Ремонт комп’ютерів
•Підготовка навчально-методичних матеріалів за темою уроків
•Проведення секцій по волейболу та настільному тенісу..

Освіта2009-2014 рр.
Херсонський державний університет
Факультет: фізики, математики та інформатики
Спеціальність: математики* (із правом викладання інформатики)

Додаткові відомості•Досвідчений користувач ПК (MS Office, Outlook Еxpress, Internet)..
•Маю права із категоріями А,В,С
•Швидко розбираюсь у програмах.
•Займаюсь настільним тенісом(обласного характеру), волейболом, баскетболом та футболом. У всіх видах спорту був капітаном команди.
•Переїзд до Херсону!