Resume from September 6, 2023PRO

Любомир

Системний адміністратор, інженер комп'ютерних систем

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
49 years
City of residence:
Drohobych
Ready to work:
Boryslav, Drohobych, Remote, Stryi, Truskavets

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.


Work experience

Адміністратор системи

from 07.2021 to now (2 years 3 months)
ТОВ "ПАРАДІС СЕРВІС", Східниця (Готельно-ресторанний бізнес)

Обслуговую комп'ютерну та оргтехніку, СКС; адмініструю мережу (Microsoft) (7 серверів, 57 роб. місць); адмініструю та супроводжую готельну (Servio), медичну (Dr.Eleks) та ресторанну (R-Keeper) програми, міні-АТС, wi-fi мережу, систему відеонагляду, систему контролю доступу; адмініструю 1С та є її користувачем; координую дії працівників та представників фірми, що розробляють сайти компанії, адмініструю існуючі сайти

Адміністратор системи

from 07.2020 to 06.2021 (11 months)
ТзОВ "Термопласт плюс", Меденичі (Будівельна промисловість, деревообробка)

обслуговував комп'ютерну та оргтехніку, СКС; адміністрував мережу (Microsoft) (7 серверів (з них два "хмарні"), 150 роб. місць); адміністрував систему контролю доступу; виконував монтажні, ремонтні і профілактичні роботи.

Адміністратор системи

from 07.2019 to 06.2020 (11 months)
ТОВ "Парадіс Сервіс", Східниця (Готельно-ресторанний бізнес)

Обслуговував комп’ютерну та оргтехніку, СКС; адміністрував мережу (Microsoft) (8 серверів, 70 роб. місць); адміністрував та супроводжува готельну, медичну та ресторанну програми, міні-АТС, wi-fi мережу, систему відеонагляду, систему контролю доступу; адміністрував та був користувачем 1С; контролював за ходом і якістю монтажних, ремонтних і профілактичних робіт, що виконувались сторонніми організаціями, на підзвітному обладнанні, адміністрував сайт готелю.

Адміністратор системи

from 07.2015 to 05.2018 (2 years 10 months)
ТзОВ "ТАОР-Карпати", Коритище (Готельно-ресторанний бізнес)

Розширював ІТ-інфраструктуру готелю, обслуговував комп’ютерну та оргтехніку, СКС; адміністрував мережу (Microsoft) (3 сервери, 20 роб. місць); адміністрував та супроводжував готельну та ресторанну програми, міні-АТС, wi-fi мережу, систему відеонагляду, систему контролю доступу; адміністрував та був користувачем 1С; виконував монтажні, ремонтні і профілактичні роботи.
Прийняв участь у переході на нову готельну та ресторанну програми. Координував дії розробників відповідно до запитів працівників та приймав участь у вирішення проблем, що виникали при запуску в експлуатацію нових програм.

Адмімістратор системи

from 04.2013 to 03.2014 (11 months)
ТОВ "ПАРАДІС СЕРВІС", Східниця (Готельно-ресторанний бізнес)

Розширював ІТ-інфраструктуру готелю, обслуговував комп’ютерну та оргтехніку, СКС; адміністрував мережу (Microsoft) (9 серверів, 48 роб. місць); адміністрував та супроводжував готельну, медичну та ресторанну програми, міні-АТС, wi-fi мережу, систему відеонагляду, систему контролю доступу; адміністрував та був користувачем 1С; контролював за ходом і якістю монтажних, ремонтних і профілактичних робіт, що виконувались сторонніми організаціями, на підзвітному обладнанні, віддалено супроводжував новий готель у Буковелі. Адміністрував сайт готелю.

Розробив концепцію ІТ-інфраструктури нового чотиризіркового готелю на 38 номерів, організував проектування та приймав безпосередню участь у ньому, організував закупку та ввід в експлуатацію обладнання і програмного забезпечення (у чому також приймав безпосередню участь). Запуск підконтрольної ділянки було здійснено вчасно.

Администратор системи

from 08.2012 to 04.2013 (8 months)
Кредитна спілка «Бойківщина», Дрогобич (Фінанси, банки, страхування)

Обслуговав комп’ютерну та оргтехніку, СКС; адміністрував мережу (Microsoft) (2 сервери, 15 роб. місць); адміністрував та супроводжував фінансово-облікову програму спілки, міні-АТС, систему відеонагляду, систему контролю доступу; адміністрував та був користувачем 1С; виконував монтажні, ремонтні і профілактичні роботи на підзвітному обладнанні. Адміністрував сайт спілки.

За період роботи було проведено організаційні та технічні підготовчі роботи до переводу відділень кредитної спілки на роботу в режимі on-line, переведено на роботу в on-line два з семи відділень.

Адміністратор системи

from 08.2010 to 08.2012 (2 years)
ТОВ "ПАРАДІС СЕРВІС", Східниця (Готельно-ресторанний бізнес)

Розширював ІТ-інфраструктуру готелю, обслуговував комп’ютерну та оргтехніку, СКС; адміністрував мережу (Microsoft) (8 серверів, 45 роб. місць); адміністрував та супроводжую готельну, медичну та ресторанну програми, міні-АТС, wi-fi мережу, систему відеонагляду, систему контролю доступу; адміністрував та був користувачем 1С; контролював за ходом і якістю монтажних, ремонтних і профілактичних робіт, що виконувались сторонніми організаціями, на підзвітному обладнанні. Адміністрував сайт готелю.
За 4 місяці розробив концепцію ІТ-інфраструктури чотиризіркового готелю на 59 номерів, організував проектування, закупку та ввід в експлуатацію обладнання і програмного забезпечення, роботи було здійснено в терміни, задані керівництвом


Education

Львівський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України

Спеціальність “Банківська справа”, Львів
Higher, from 2004 to 2007 (2 years 4 months)

Дрогобицький державний педагогічний інститут

Фізико-математичний факультет, спеціальність математика та фізика, Дрогобич
Higher, from 1991 to 1996 (4 years 9 months)


Additional education and certificates

Львівський інститут менеджменту, курс "Адміністратори локальних мереж та баз даних"

1998, 21 день

Український заочний економічний інститут, заочне відділення, курс "Менеджер із фінансів"

2002, 6 місяців

Харківський фінансово-економічний інститут, спеціалізований курс "Бухгалтерський облік"

2002, 6 місяців

Львівський інститут технологій бізнесу та права, курс “Помічник юриста”

2003, 1 рік


Knowledge and skills

Windows 1С:Підприємство Windows Server Знання офісних програм Адміністрування Клієнт-Банк Налаштування операційних систем Відеоспостереження Ведення звітності Адміністрування 1С Адміністрування сайту АТС

Language proficiencies

  • Ukrainian — fluent
  • English — beginner
  • Polish — beginner

Disability

3rd degree.


Additional information

Цілеспрямований, ініціативний, відповідальний, старанний, дисциплінований, легко та швидко навчаюсь, умію планувати, привик працювати на результат.
Можливі відрядження.
Неодружений.
Водійські права категорій В, С.
Англійська мова – на рівні прочитання технічної документації.


Similar candidates

All similar candidates


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: