Resume from September 8, 2022 PRO

Денис

Дизайнер

Employment:
Part-time.
Age:
29 years
City of residence:
Sumy
Ready to work:
Remote, Sumy

The job seeker has entered a phone number, email and Instagram.

Work experience

Художник-оформитель

from 12.2014 to 12.2016 (2 years)
ТОВ "Епицентр", Сумы (Розничная торговля)

Обязанности: Изготовления рекламной продукции ( листовки, визитки, борды, флаера, реклама А6-А3 формата ), а так же предметная ретушь, для сайта, и для листовок. Оформление акций.

Education

СНАУ

Архитектура, Сумы
Higher, from 2014 to 2017 (2 years 4 months)

Сумской строительный колледж

Архитектор, Сумы
Specialized secondary, from 2010 to 2014 (3 years 9 months)

Additional education and certificates

художественная школа им. Лысенка.

6 лет

Knowledge and skills

Adobe Photoshop Adobe Illustrator CorelDRAW ArchiCAD Adobe Lightroom Рисование Adobe MS Word MS Excel Autodesk 3ds Max Знание офисных программ

Language proficiencies

  • Ukrainian — fluent
  • Russian — average
  • English — beginner

Additional information

Свободно рисую от руки и на графическом планшете. Владею различными техниками графики и живописи.

Портфолио:

Similar candidates

Graphic designer, Illustrator
Kyiv, Remote

Гейм-дизайнер
Remote

Графічний дизайнер
Remote

3D-дизайнер
15000 UAH, Vinnytsia, Ivano-Frankivsk , more 8 cities

Web-дизайнер (Tilda)
30000 UAH, Remote

Motion designer
20000 UAH, Remote

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: