Resume from June 4, 2024 PRO

Павло

Адвокат, юрисконсульт, 60 000 UAH

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
46 years
City of residence:
Zhytomyr
Ready to work:
Lviv, Zhytomyr

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.

Work experience

Адвокат

from 01.2009 to now (15 years 5 months)
Адвокат, Житомир (Юриспруденція)

З січня 2009 року безперервно працюю як адвокат, надаючи комплексну правову допомогу.
Мої досягнення включають:
У господарській справі № 906/392/18, яку я супроводжував, вдалося домогтися скасування рішення органу місцевого самоврядування про позбавлення права постійного користування земельною ділянкою кооперативного ринку. Велика палата Верховного суду 05.11.2019 мою правову позицію визнала обґрунтованою та прийняла за основу свого рішення.
У моїй практиці я спеціалізуюся в наступних галузях:
1. Корпоративне право: підготовка документів для реєстрації та ліквідації юридичних осіб, внесення змін до складу учасників та статутного капіталу, вивід-введення майна, зміна бенефіціарів.
2. Захист активів бізнесу: проведення дроблення та корпоратизації, виведення активів у разі загрози їх вилучення, скасування обмежень на відчуження майна, зняття арештів.
3. Підтримка іноземних підприємців у справах, пов'язаних з веденням бізнесу на території України, включаючи отримання дозволів на працевлаштування та питання інвестицій. Я також займаюся роботою з боржниками — зокрема, іноземними компаніями. Я захищаю інтереси моїх клієнтів в українських судах від вимог з боку іноземних партнерів.
4. Складання різноманітних договорів в різних сферах діяльності, включаючи міжнародні контракти. Я забезпечую правову підтримку і допомогу укладанню угод, що включаються з міжнародними партнерами.
5. Стягнення дебіторської заборгованості за договорами, включаючи розрахунки річних платежів, пені та штрафів.
6. Оскарження результатів перевірок, рішень Державної податкової служби, Укртрансбезпеки в адміністративному та судовому порядку.
7. Оскарження результатів тендерів в Антимонопольному комітеті України з метою захисту інтересів моїх клієнтів.
8. Я допомагаю моїм клієнтам отримати компенсацію за збитки, понесені внаслідок ДТП, включаючи страхові виплати.
9. Представництво прав та інтересів у кримінальних провадженнях, пов'язаних з бізнесом. Я забезпечую юридичну підтримку та захист моїх клієнтів у кримінальних справах, що стосуються їхньої ділової діяльності.
10. Вирішення трудових спорів, включаючи питання поновлення на роботі, стягнення заробітної плати, а також вимог компенсації збитків працівниками. Я складаю всі правові документи в цій сфері.
Я надаю комплексну юридичну підтримку в різних сферах права, зосереджуючись на досягненні результатів для моїх клієнтів. Моя робота базується на глибокому розумінні законодавства та ефективному застосуванні стратегій для досягнення юридичних цілей.

Юрисконсульт

from 10.2005 to 01.2009 (3 years 3 months)
ТОВ "Плюс-Сервіс", м. Житомир (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)

Як юрисконсульт на підприємстві, я забезпечував ефективне представництво компанії в судах, включаючи складання позовних заяв та інших процесуальних документів.
Також я вів ділове листування з органами державної влади та місцевого самоврядування, забезпечуючи потрібні контакти та зв'язки для розв'язання юридичних питань компанії.
Мої обов'язки також включали створення корпоративних документів, таких як протоколи, статути, рішення та акти, пов'язані зі зміною учасників, ввід-вивід активів та зміною статутного капіталу. Крім цього, я успішно провів процедуру перетворення ВАТ в ТОВ.
Особлива увага була приділена оформленню документів для отримання дозволів, ліцензій, кредитів та банківських гарантій, забезпечуючи додержання відповідних юридичних процедур.
Також моя робота включала підготовку документів для реєстрації транспортних засобів, нерухомості та земельних ділянок, включаючи поділи та виділи.
В рамках своїх обов'язків я успішно розв'язував спірні питання зі страховими компаніями щодо відшкодування страхових виплат у випадку ДТП, включаючи представництво в судах.
Також я мав досвід розв'язання спірних питань з ДПС у співпраці з головним бухгалтером, включаючи заперечення на акти перевірок та оскарження рішень, постанов та наказів.
Моя договірна практика включала перевірку договорів, складання протоколів розбіжностей з постачальниками та торговими мережами, а також розроблення договорів оренди, зберігання, позики та перевезень, забезпечуючи правову безпеку компанії в угодах з партнерами та клієнтами.
У моєму робочому досвіді я також займався розв'язанням питань, пов'язаних з трудовими відносинами. Це включало приймання та звільнення працівників, оформлення трудових книжок, укладання колективних договорів, розроблення правил внутрішнього трудового розпорядку та договорів про повну індивідуальну матеріальну відповідальність. У своїй роботі я опікувався близько 100 співробітниками.
Крім того, я мав досвід ведення судових справ, пов'язаних з трудовими відносинами.
Весь цей досвід дозволяє мені ефективно та компетентно займатися юридичним супроводом підприємства, розв'язувати правові питання та забезпечуючи дотримання законодавства у всіх сферах діяльності компанії.

Education

Одеський інститут внутрішніх справ

Правоохоронна діяльність, правознавство, Одеса
Higher, from 1996 to 2000 (4 years)

Knowledge and skills

Правові бази даних Комунікабельність Орієнтація на результат Управлінські навички Стратегічне планування Систематизація бізнесу Управління підприємством

References

 • Бездєнєжний Вадим Михайлович

  Бездєнєжний Вадим Михайлович

  Був власником та директором, ТОВ «Плюс-Сервіс»

  Contact details are hidden
 • Голомах Олександр Володимирович

  Голомах Олександр Володимирович

  Фізична особа-підприємець, власник, ПП «МАГНОЛІЯ»

  Contact details are hidden

Additional information

Я завжди стежу за останніми тенденціями у сфері права та вдосконалюю свої професійні навички, щоб надавати найкращу правову допомогу моїм клієнтам.
Я готовий взяти на себе нові виклики та працювати з вами, забезпечуючи кваліфіковану правову підтримку у всіх ваших справах.
Дякую за увагу до моєї діяльності, і я буду радий відповісти на будь-які питання або надати додаткову інформацію, якщо це потрібно.

More resumes of this candidate

Similar candidates

All similar candidates

Candidates at categories


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: