Resume from December 22, 2023 PRO

Лаліта

Кур'єр, 12 000 UAH

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
57 years
City:
Kyiv

The job seeker has entered a phone number , email, address and Facebook.

Work experience

Кур'єр

from 06.2019 to 11.2020 (1 year 5 months)
ФОП, Київ (Медицина, охорона здоров'я, аптеки)

Комплектація заказів згідно накладних. Визначення логістики, узгодження з замовником доставки(дзвінок за 1 годину), доставка по місту. Розрахунок з замовником. Упаковка та доставка
замовлень в відділення Нової пошти, Укрпошти.

Комірник-оператор-комплектувальник

from 05.2018 to 05.2019 (1 year)
оптимир ТОВ., Київ (продаж оптичних і контактних лінз и аксессуарів)

Отримання товара із митниці, звірка і введення в 1C v.8 на склад, комплектація згідно заявок замовників(оптики), складання та друк супровідних документів, робота з кур'єрами та в особистому кабінеті Нової Пошти. Переоблік та інвентаризація складу.

Education

КГУ им.Т.Г.Шевченко

Физический, молекулярная физика, Киев
Unfinished higher, from 1985 to 1989 (4 years)

По специальности не работала никогда.

Additional education and certificates

УЦ "Анастасія"

2022, 20 годин

Knowledge and skills

Пользователь ПК

Language proficiencies

  • Ukrainian — fluent
  • Russian — fluent

Additional information

Опыт работы: с 1994 по 2014 г. ООО «Элегант Плюс» (www.elegant.kiev.ua)
Должность: зав. складом
Служебные обязанности:
Прием и маркировка продукции
Размещение продукции на складе
Консультирование покупателей по ассортименту и размерам
Проведение работ по сборке и комплектации заказов
Заключение договоров
Работа с клиентами, заказчиками
Проведение инвентаризаций, отчетность перед руководством
Оформление приходно-расходной документации
Знание ПК.