Resume from October 23, 2019

Бевз Наталія Олександрівна

Інспектор відділу кадрів, 12 000 UAH

Full-time.

Age:
41 years
City:
Kyiv

Contact information

The job seeker has entered a phone number, email and address.

In order to open contacts, sign in as an employer or register.


Work experience

Інспектор з кадрів

from 12.2018 to 10.2019 (10 months)
ТОВ "Аутсорсинг Бізнес Груп", Київ (надання кадрових послуг)

Оформлення прийому, переведення і звільнення працівників відповідно до законодавства про працю. ПК (1С (8.3). Подання через Medok. Оформлення та зберігання трудових книжок, особових карток та справ працівників, наказів. Оформлення та облік надання відпусток (щорічні, додаткові, соціальні, відпустки без збереження з\п та ін.). Посадові інструкції. Штатний розпис. Оформлення та видача співробітникам необхідних документів для подачі за місцем вимоги. Робота з працівниками за цивільно - правовими угодами. Акти виконаних робі та інше.

Інспектор відділу кадрів

from 01.2018 to 10.2018 (9 months)
ТОВ «Ювелірний завод «Діамант – 13», Київ (виробництво)

Робота з ФОП (8 підприємств); ТОВ (3 підприємства) та Завод. Оформлення прийому, переведення і звільнення працівників відповідно до законодавства про працю. Досвідчений користувач ПК (1С (8.3), Internet). Оформлення та зберігання трудових книжок, особових справ працівників, наказів. Оформлення та облік надання відпусток (щорічні, додаткові відпустки, соціальні, відпустки без збереження з / п та ін.). Штат - 150 чол.

Інспектор з кадрів

from 02.2017 to 03.2018 (1 year 1 month)
ТОВ "НВФ "Робікон", Київ (виробництво)

Робота в програмі 1 С 8.3., еxel, word. Підготовка штатного розпису; Підготовка графіку відпусток; Підготовка табелю робочого часу; Підготовка посадових інструкцій; Зберігання та оформлення трудових книжок; Особових карток працівників та їх особових справ. Прийом, звільнення, переміщення, перевод, суміщення, сумісництво. Подання звітності в Держкомстат (місячна) (квартальна та річна разом із бухгалтерськими даними). Накази, розпорядження. Довідки з місця роботи та інше. Штат - 100 чол.

Інспектор відділу кадрів \ юрист

from 01.2016 to 04.2016 (3 months)
ПП "Аріс-Інвест", Київ (будівництво)

Повністю вся кадрова робота. Прийняття, звільнення, перевод, суміщення, сумісництво, відпустки, табель робочого часу, посадові інструкції, накази, розпорядження та ін.

Менеджер управитель з адміністративної діяльності (кадровик)-юрист

from 08.2011 to 11.2015 (4 years 3 months)
КП КОР "Управління споруд", Київ (комунальна)

Обов’язки: Облік особового складу підприємства, його підрозділів. Оформлення прийому, переведення і звільнення працівників відповідно до законодавства про працю, положень, інструкцій, наказів керівника підприємства, вказівок керівництва відділу; Формування і ведення особових справи працівників, внесення змін, пов’язаних з трудовою діяльністю;Заповнення, ведення обліку і зберігання трудових книг, визначення трудового стажу; Ведення записів в трудових книжках про заохочення і винагороди працівників; Ведення обліку з надання відпусток працівникам, здійснення контролю за складанням і додержанням графіків чергових відпусток; формування табелю робочого часу; Розробка посадових інструкцій.
серпень 2011 по травень 2015 р.р. Комунальне підприємство Київської обласної ради «Управління споруд» - юрист
Обов’язки:. Підготовка типових договорів, розроблення внутрішніх документів на підприємстві, правова експертиза господарських договорів. Оформлення матеріалів щодо притягнення працівників до дисциплінарної і матеріальної відповідальності. Підготовка матеріалів на проведення закупівель товарів, надання послуг за Державні кошти (Конкурсні торги) – Тендер. Переоформлення установчих документів, підготовка документів до суду – представництво. Надання консультацій з юридичних питань. Штат - 100 чол.

Юрисконсульт 1та 2 категорії

from 10.2002 to 03.2011 (8 years 5 months)
1-й загін воєнізованої охорони першої категорії Державного підприємства спеціального зв язку, Київ (охорона)

Розроблення або участь у розробленні документів правового характеру. Здійснення методичного керівництва правової роботи в загоні, надання правової допомоги структурним підрозділам, участь у підготовці обґрунтованих відповідей у разі відхилення претензій. Розгляд, підготовка претензій. Підготовка типових договорів, розроблення внутрішніх документів на підприємстві, правова експертиза господарських договорів. Проведення роботи з правової пропаганди, ознайомлення посадових осіб загону з нормативними актами, які стосуються їх діяльності, а також з змінами в чинному законодавстві. Оформлення матеріалів щодо притягнення працівників до дисциплінарної і матеріальної відповідальності. Підготовка матеріалів на проведення закупівель товарів, надання послуг за Державні кошти (Конкурсні торги) – Тендер. Переоформлення установчих документів, підготовка документів до суду – представництво. Надання консультацій з юридичних питань, моніторинг законодавства. Досвід роботи в кадрах (КЗпПУ). Штат - 800 чол.


Education

Київський інститут менеджменту та інформаційних технологій при Національному авіаційному університеті

Правознавство\ юрист, Київ
Higher, from 09.2003 to 07.2005 (1 year 10 months)

Київський кооперативний - економічно правовий технікум

Правознавство, Київ
Unfinished higher, from 09.1995 to 06.1997 (1 year 9 months)

Отримала освіту з правознавства, за спеціальністю юрист.


Language proficiencies

German — beginner


References

  • Бойко Людмила Василівна
    Головний економіст, КП КОР "Управління споруд", 0967061615, natali.bewz@i.ua
  • Колола Галина Анатоліївна
    Бухгалтер, ТОВ "НВФ "Робікон", 0984129544, natali.bewz@i.ua

Additional information

Знання ПК (ліга- закон, інтернет, word, excel, електронна почта, скайп, та інше) вся оргтехніка. Водій кат. В.

Порядна, спокійна, комунікабельна. Поставлені завдання виконую в повному обсязі з високою відповідальністю. Старанна. Людина не конфліктна.


Save to applications Already in applications

Similar resumes

All similar resumes


Resumes in categories
Resumes by city

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: