Resume from October 1, 2019 PRO

Сологуб Вадим Леонідович

Адвокат

Part-time.

Age:
36 years
City:
Kyiv

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

In order to open contacts, sign in as an employer or register.


Work experience

Голова

from 05.2014 to now (5 years 5 months)
Адвокатское бюро "Вадима Сологуба", Киев (Юриспруденция)


Education

Киевский Международный Университет

Право, Киев
Higher, from 09.2001 to 06.2007 (5 years 9 months)


Additional information

Юридичне обслуговування. Обслуговування являє собою юридичний аутсорсинг - виконання функцій юридичної служби. Юридичне обслуговування може бути повним або частковим.
Ведення договірної роботи, участь в переговорах на всіх стадіях договірних відносин. Юридичний аналіз проектів майбутніх і діючих договорів на предмет їх відповідності законодавству і виявлення ризиків для клієнта, а також розробка заходів щодо мінімізації таких ризиків.
Представлення інтересів клієнтів в судах всіх інстанцій: вивчення документів та підготовка висновків з проблеми із зазначенням можливих шляхів подальших дій; підготовка претензій і листів; підготовка позовної заяви; представлення інтересів в суді; складання клопотань і заяв; підготовка касаційних скарг; супровід справи в порядку виконавчого провадження та процедур банкрутства.
Корпоративне право: комплекс послуг із супроводу створення нових юридичних осіб всіх організаційно-правових форм і форм власності «під ключ», їх реорганізації, відчуження або ліквідації.
Захист під час кримінальних проваджень, комплексний захист інтересів клієнта в різних процесуальних статусах на стадії досудового слідства; оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів досудового розслідування, прокурора або слідчого судді під час досудового розслідування; захист інтересів клієнта в процесі розгляду кримінальних проваджень судами усіх інстанцій.


Save to applications Already in applications

Similar resumes

All similar resumes


Resumes in categories
Resumes by city

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: