Resume from April 24, 2024 PRO

Олена

Головний, заступник бухгалтера, бухгалтер, 25 000 UAH

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
64 years
City of residence:
Zaporizhzhia
Ready to work:
Dnipro, Kyiv, Remote, Zaporizhzhia

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Work experience

Директор підприємства

from 04.2022 to 07.2023 (1 year 3 months)
ТОВ "ЖКСС", Запоріжжя (Послуги для населення та бізнесу)

Главный бухгалтер

from 04.2004 to 06.2023 (19 years 2 months)
ПрАТ"АЦ"Восток", Запоріжжя (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)

Обов'язки гол.бухгалтера,знання 1С7.7,1С8,БАС.знання программы Медок,Вчасно,FreeZvit

Головний бухгалтер

from 12.2001 to 09.2004 (2 years 9 months)
ТОВ ЗФ ТБ Вакула, Запоріжжя (Роздрібна торгівля)

Обов'язки гол.бухгалтера,знання 1С 7.7

Education

ЗИИ

Экономика, Запорожье
Higher, from 1991 to 1994 (3 years)

Економіка господарської діяльності підприємств,
бух.облік

ЗИИ

Технологія виготовлення вяжущих матеріалів, Запоріжжя
Higher, from 1981 to 1987 (6 years)

Інженер -технолог по виготовленню скла та огнеупорів

Knowledge and skills

Неконфліктність Постановка бухгалтерського обліку Постановка податкового обліку Облік розрахунків із підзвітними особами Реєстрація ФОП

Language proficiencies

  • Ukrainian — fluent
  • German — beginner
  • English — beginner

Disability

3rd degree.
У мене міжхребцева грижа

Similar candidates

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: