Resume from March 13, 2019

Марина

Зав. складом, менеджер по продажам, логист, работн. отдела кадров, 6 000 UAH

Employment:
Full-time.
Age:
44 years
City:
Myrhorod

The job seeker has entered a phone number, email and address.

Work experience

Зам. директора, нач. АГВ, кассир, гидрогеолог, пом. нач. отдела кадров

from 09.2004 to 02.2017 (12 years 5 months)
ТОВ "Стиль-Д", ДП "Миргороднефтегазразведка", кассир, гидрогеолог, пом. нач. отдела кадров, Миргород (Торговля, бурение глубоких и водных скважин)

Нагороджена:I.За високу продуктивну працю та професіоналізм золотою медаллю «Професійна слава України»(21.10.2010).
II. « За вагомий внесок у розвиток геологічної галузі України» Пам’ятним Нагрудним знаком 3-го ступеня.(26.03.2012).
Обязанности: работа с персоналом, инвентаризации, выполнение заказов по товару, спецодежде и т.д.

Education

1.1997 - 2002 – Полтавський педагогічний Університет тім. В.Г.Короленка – «Психолог-педагог початкових класів» (м. Полтава). 2.1997 – 2002 – Українська Державна академія водного господарства – «Інженер – гідрогеолог» (м.Рівне). Додаткова освіта: 2003 рі

«Інженер – гідрогеолог».«Психолог-педагог початкових класів»., Полтава, Ровно
Higher, from 1997 to 2002 (4 years 8 months)

1.Познание психологии детей. 2.Бурение глубоких и водных скважин

Additional information

Наличие загран. паспорта.
Наличие водительских прав категории "В",водительский стаж - 6 лет.