Resume from December 2, 2022 PRO

Леся

Дизайнер

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
39 years
City of residence:
Kyiv
Ready to work:
Remote

The job seeker has entered a phone number, email, Facebook, Instagram and LinkedIn.

Work experience

Моушен дизайнер

from 11.2020 to 11.2021 (1 year)
ТРК "Київ", Київ (ЗМІ, медіа)

Створювала 2D анімацію в заявках для шоу та передач, а також викладаладна ролики на розважальних та інформаційних порталах для залучення аудиторії. .

Дизайнер графічних робіт

from 02.2019 to 08.2020 (1 year 6 months)
«International Medical equipment, Omron”., Київ (Медичні товари та обладнання)

Посадові обов'язки: створення макетів зовнішньої реклами - банерів, щитів, листівок, візиток та ін., Повна додрукарська підготовка.

Дизайнер відділу сувенірної продукції

from 02.2017 to 05.2019 (2 years 3 months)
Media Live, Київ (Маркетинг, реклама, PR)

Посадові обов'язки: створення оригінал-макетів, дизайн сувенірної та поліграфічної продукції, підготовка до друку з урахуванням вимог виробництва (фотовивід), робота на ріжучому плоттері.

Education

Национальный Авиационный университет

Компьютерных технологий, Киев
Higher, from 2003 to 2009 (6 years)

Диплом магістра дизайну інтер’єра.

Additional education and certificates

учебный центр "Укрстено"

4 месяца

Knowledge and skills

Adobe Photoshop Adobe Illustrator CorelDRAW Figma Adobe InDesign Autodesk 3ds Max Adobe After Effects ArchiCAD Adobe Premiere Pro Adobe Досвід роботи з оргтехнікою, різними матеріалами для виготовленн

Language proficiencies

  • English — advanced
  • German — average

Additional information

Ищу команду для воплощения креативных идей и обмена творческим опытом.

More resumes of this candidate

Similar candidates

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: