Resume from April 18, 2024 PRO

Personal information hidden

This job seeker decided to hide his personal information and contact info, but you can send a message to him or suggest a job to him.

This job seeker has chosen to hide his personal information and contact info. You can contact him using this page: https://www.work.ua/resumes/4835

Оператор ПК, сканувальник документів, спеціаліст з введення даних, 15 000 UAH

Employment:
Full-time, part-time.
City of residence:
Poltava
Ready to work:
Poltava, Remote

This job seeker has hidden his personal information, but you can send him a message or suggest a job to him if you open his contact info.

Work experience

Помічник керівника,менеджер з адмінстративної дільності, помічник тех. директора

from 04.2009 to 06.2020 (11 years 2 months)
ГК ГЕО АЛЬЯНС, Полтава (Гірнича промисловість)

суміщення обов’язків секретаря, офіс-менеджера та співробітника АГВ

Секретар, диспетчер

from 05.2004 to 07.2006 (2 years 2 months)
ТОВ НВП "АТОЛЛ", Полтава (Гірнича промисловість)

стандартні ВИРОБНИЧІ обов’язки секретаря керівника

Education

ПДПУ ім. В.Г.Короленка

Психолого-педагогічний. ВИователь дошкільних закладів з правом викладання іноземної мови (англійська), Полтава
Higher, from 1999 to 2003 (4 years)

За час навчання в середній школі пройшла курси секретар-друкарки. Свідоцтво маю.

Additional education and certificates

завод ГРЛ, курси секретар-друкарки

1998 г.

Музична школа ім. П.Майбороди, клас фортепіано

1989-1996

Knowledge and skills

MS Office Користувач ПК Adobe Photoshop Робота з оргтехнікою Робота зі сканером ABBYY FineReader Діловодство Знання офісних програм ABBYY Организация и обслуживание обедов и кофе-брейков Цілеспрямованість Швидкий набір тексту Посидючість MS Word MS Excel Уміння користуватись оргтехнікою Ведення документації

Language proficiencies

  • Ukrainian — fluent
  • English — average

Additional information

робота дистанційно (бажано) або в офісі в ЦЕНТРІ міста

на виконання "інших особистих" доручень керівника не погоджуюсь