Resume from May 13, 2024 PRO

Катерина

Content writer, 40 000 UAH

Employment:
Full-time.
Age:
27 years
City of residence:
Lviv
Ready to work:
Remote

The job seeker has entered a phone number , email and LinkedIn.

Work experience

Перекладач

from 08.2021 to 02.2022 (6 months)
AgroPractice, Львів (Освіта, наука)

Обов'язки:
· Визначення дедлайнів для проектів.
· Спілкування з клієнтами та перекладачами.
· Переклад та редагування перекладів протягом певних.

Інструменти, які використовувалися під час роботи: SDL Trados, Microsoft Word, Microsoft Excel Worksheet

Content writer

from 05.2021 to 08.2021 (3 months)
Private Entrepreneur, Дистанційно (Маркетинг, реклама, PR)

• написання описів до товарів інтернет магазину (адвент календарів) англійською мовою.
• переклад текстів.

Інструменти, які використовувалися під час роботи: DeepL, Wordpress, Slack.

Перекладач (English)

from 09.2018 to 04.2021 (2 years 7 months)
Remote job, Львів (Приватні особи)

Визначення дедлайнів для проектів.
· Переклад та редагування перекладів протягом
певних.
Інструменти, які використовувалися під час роботи:
SDL Trados, Microsoft Word, Microsoft Excel Workshee

Education

Львівська національна академія мистецтв

Менеджмент мистецтва, Львів
Higher, from 2018 to 2022 (3 years 9 months)

Херсонський державний університет

Переклад з іноземної мови (англійської), Херсон
Higher, from 2014 to 2018 (4 years)

Additional education and certificates

SoftServe Academy/ Testing Fundamentals and intro to IT

2023 рік, 2 місяці

SoftServe Academy/ Practical Testing

2023, 2 місяці

Logos Academy/ QC/QA, HTML/CSS, MySQL, Programming Basics, System Administration

2022 - 2023 рік, 8 місяців

Knowledge and skills

DeepL QA manual Confluence Jira MySQL Smoke testing GUI testing Usability testing Bootstrap JavaScript CSS HTML Підготовка прес релізів Технічний переклад WordPress Уміння аналізувати Робота з великим обсягом інформації Швидкий набір тексту Грамотна усна та письмова мова

Language proficiencies

  • English — fluent
  • Ukrainian — fluent
  • Norwegian — beginner

Additional information

посилання на телеграм - @katia_ss

Similar candidates

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: