Resume from May 22, 2022 PRO

Володимир

Водій кат. В, С, D, експедитор, 20 000 UAH

Employment:
Full-time.
Age:
58 years
City:
Kyiv

The job seeker has entered a phone number, email and address.

Work experience

Водій

from 12.2019 to 12.2021 (2 years)
ТОВ "Київтранслогістик", Київ (КИЇВ ХЛІБ (перевезення хліба))

Завантаження - розвантаження, перевезення товару по Україні.

Водій - експедитор

from 12.2018 to 07.2019 (7 months)
Водій - експедитор в країнах ЄС, ЄС (Транспорт, логістика)

завантаження - розвантаження вантажу, розмитнення вантажу, логістика, контроль паливних витрат.

from 01.2009 to 07.2018 (9 years 6 months)
ТОВ "Динаміка" ДП, Київ (Продаж автомобільного масла)

Обов'язки: Оперативна доставка вантажу за призначенням, робота з первинною документацією, контроль за паливними витратами, логістика.
Досягнення: Відмінне знання доріг.

Водій

from 11.1997 to 01.2009 (11 years 2 months)
ОАО АК «Киевреконструкция», Київ (Будівництво, архітектура, дизайн інтер'єру)

Education

Сокільчанська загальноосвітня школа

Попільня
Secondary, from 1973 to 1983 (10 years)

Additional education and certificates

Радянський СТК ДОСААФ, м. Київ (спеціальність автомеханік)

25.09.1989 — 30.06.1990

Language proficiencies

  • Ukrainian — fluent
  • Russian — fluent

Additional information

Служба в советской армии:
10.05.1984 - 25.06.1986

Стаж вождения 35 лет