Resume from May 29, 2023 PRO

Андрій

Керівник з безпеки, менеджер з логістики, 25 000 UAH

Employment:
Full-time.
Age:
57 years
City:
Lviv

The job seeker has entered a phone number, email and address.

Work experience

Заступник директора з фізичної охорони

from 01.2007 to 02.2022 (15 years 1 month)
СП ТзОВ «Компанія Сейф Варта», Львов (Охорона, безпека, оборона)

Обов’язки:
Організація охорони банків («Кредитпромбанк»,
УБІБ, УкрСиббанк, Ідея Банк, промислових
підприємств («Концерн Електрон», СП
Електронтранс), офісних центрів.

Досягнення:
Стабільне виконання КРІ
Визнання з боку клієнтів та керівництва компанії
Підтримка моїх ініціатив з боку керівництва
компанії
02.2022р - 04.2023р Служба в лавах ЗСУ

Education

Львівський Політехнічний Інститут

ТТФ (теплотехнічний факультет), кафедра АТХП, Львів
Unfinished higher, from 1983 to 1985 (2 years)

Knowledge and skills

Чесність Водійські права кат. B

Language proficiencies

  • Ukrainian — fluent
  • Polish — fluent
  • German — average

Additional information

Навики. Знання ПК - володію пакетом стандартних програм (рівень відмінного користувача)
Особисі якості. Комунікабельний, пунктуальний, відповідальний.
Хоббі. мотоспорт, дзю-до, гірські лижі