Resume from September 7, 2018 PRO

Віктор

Репетитор історії, вихователь (складання сценаріїв на свята)

Employment:
Part-time.
Age:
30 years
City:
Chernivtsi

The job seeker has entered a phone number, email and address.

Work experience

Вихователь в 7 класi

from 08.2017 to 08.2018 (1 year)
Чернівецька спеціальна школа для дiтей з особливими потребами, Чернівці (Навчанням і розвитком дітей з Особливими потребами)

Обов'язки: Виховувати , доглядати за розвитком дiтей у позаурочний час
Повна спiвпраця з батьками i автротитет серед дiтей i дисциплiна

Education

Чернывцький Унiверситет iменi Юрiя федьковича

Iсторичний, icторик, Чернівці
Higher, from 2011 to 2016 (5 years 3 months)

Магiстратура на кафедрi Iсторii Украiни

Language proficiencies

English — beginner

Additional information

Сильно розвинута уява , люблю складати сценарiї до різних свят
зокрема є сценарій на новорічне свято . Добре знаю матеріали по історії України і своя методика подачі матеріалу до підготовки до ЗНО.