Resume from January 22, 2019

Нина

Повар, 7 000 UAH

Employment:
Full-time.
Age:
36 years
City:
Kharkiv

The job seeker has entered a phone number, email and address.

Work experience

Повар горячего цеха

from 11.2015 to 08.2017 (1 year 9 months)
Япошка, Харьков (Гостинично-ресторанный бизнес)

Приготовление блюд и обязанности старшего смены,закупки

Education

Николаевский государственный комический техникум

Технолог, Николаев (Николаевская обл.)
Specialized secondary, from 2007 to 2009 (1 year 5 months)

Робота по технологии приготовления блюд,составлять тех.карты,подрабатывать новые блюда

Similar candidates

Кухар
10000 UAH, Kharkiv

Кухар холодних страв
18000 UAH, Kharkiv

Шеф-повар
Kharkiv

Повар
Kharkiv

Шеф-повар
Kharkiv

Шеф-повар
30000 UAH, Kharkiv

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: