Resume from January 10, 2024 PRO

Personal information hidden

This job seeker decided to hide his personal information and contact info, but you can send a message to him or suggest a job to him.

This job seeker has chosen to hide his personal information and contact info. You can contact him using this page: https://www.work.ua/resumes/5315942

Вчитель початкових класів (онлайн), 12 000 UAH

Employment:
Full-time.
City of residence:
Kharkiv
Ready to work:
Oster, Remote

This job seeker has hidden his personal information, but you can send him a message or suggest a job to him if you open his contact info.

Work experience

Координатор польського фармацевтичного складу

from 06.2022 to 07.2023 (1 year 1 month)
NEUCA, Кельце, Польша (Освіта, наука)

Навчання персоналу, підбор персоналу на вакансії , праця з агенцією, підписання польських умов праці. Керування 35 особами в процесі роботи.

Менеджер з продажу

from 10.2021 to 02.2022 (4 months)
Penta group, Харків (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)

Перший контакт з потенціальними клієнтами, пошук клієнтів, допомога керівнику з підбором маршруту до клієнтів для підписання умови.

Продавец консультант верхней одежды

from 11.2019 to 09.2020 (10 months)
Магазин, Харьков (Маркетинг, реклама, PR)

Быстрая обучаемость и повышение эффективности работы с возражениями

Учитель

from 08.2019 to 11.2019 (3 months)
Школа, Харьков (Образование, наука)

Продавец консультант

from 03.2019 to 08.2019 (5 months)
Тополек, Харьков (Маркетинг, реклама, PR)

Помощник руководителя

from 11.2018 to 02.2019 (3 months)
Профком образования, Харьков (Образование, наука)

Научилась обязанности секретаря

Учитель

from 10.2016 to 10.2018 (2 years)

Education

ХНПУ

Начальное образование, Харьков
Higher, from 2013 to 2018 (5 years 3 months)

Additional education and certificates

Касир банка ,ЦПТО 4

2012-2013

Knowledge and skills

MS Excel MS Word Водительские права кат. B Битрикс24 Прийом вхідних дзвінків Теплий продаж Комунікабельність Гарна дикція Здатність до навчання Обробка гарячих заявок

Language proficiencies

  • Polish — beginner
  • Russian — fluent
  • German — beginner
  • Ukrainian — fluent

Additional information

Вредных привычек нет, стрессоустойчивость присутствует, активная, общительная, внимательная, ответственная, исполнительная.