Resume from October 16, 2023 PRO

Тетяна

Продавец-консультант, администратор, ассистент фармацевта, 12 000 UAH

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
53 years
City:
Starokostiantyniv

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Work experience

Маркувальник

from 05.2022 to now (2 years)
Аптека АНЦ, Старокостянтинів (Медицина, здравоохранение, аптеки)

from 09.2019 to 11.2019 (2 months)

Продавец-консультант

from 03.2015 to 09.2019 (4 years 6 months)
ТОВ "Медтехника", Старокостянтинів (Медицина, охорона здоров'я, аптеки)

Фармацевт

from 11.2003 to 02.2015 (11 years 3 months)

Фармацевт, виконувала обов'язки завідуючої аптеки 10 років

Фармацевт

from 07.1990 to 11.2003 (13 years 4 months)
Центральная районная аптека N10, Старокостянтинів (Медицина, охорона здоров'я, аптеки)

Education

Фармучилище

Фармацевт, Калуга
Specialized secondary, from 1987 to 1989 (1 year 9 months)

Knowledge and skills

1С:Підприємство MS Office MS Outlook

Language proficiencies

  • Ukrainian — above average
  • Russian — fluent

Additional information

Оформлена пільгова пенсія за вислугу років