Resume from January 1, 2022

Микола

Кухар-універсал, су-шеф, 18 000 UAH

Employment:
Full-time.
Age:
32 years
City of residence:
Sniatyn
Ready to work:
Ivano-Frankivsk

The job seeker has entered a phone number , email and address.

Work experience

Су-шеф

from 12.2019 to 07.2020 (7 months)
Джорджина салон грузинської кухні, Чернівці (Готельно-ресторанний бізнес)

Виконував як свої обов’язки так і обов’язки шефкухара

Су-шеф

from 03.2015 to 07.2018 (3 years 4 months)
крафтове пиво, Рахів (Харчова промисловість)

починав в цій організаціі з кухаря-мангальщика з часом піднявся до су-шефа працював на посаді шеф повара

Additional education and certificates

Курси роботи на хоспері грилі коптильні техаському грилю

2015

Knowledge and skills

Користувач ПК Готування на хоспері Закупівлі Суші-повар Піцайоло

Language proficiencies

English — above average

References

віталій лі

віталій лі

Бренд-шеф, мистер гриль

Contact details are hidden

Additional information

я швидко навчаюся люблю працювати на результат в цій сфері працюю з 18років а тобто вже понад 7 років працював на всіх процесах кухні а додаткого освоів хоспер та суші-бар шукаю достойну роботу де буду розвиватися разом з закладом в якому працюю готовий до переізду в інші міста на роботу якщо будуть надавати житло

Similar candidates

Шеф-повар, су-шеф
Ivano-Frankivsk, Dnipro , more 4 cities

Кухар, су-шеф
18000 UAH, Ivano-Frankivsk, Ternopil, Remote

Бренд шеф-кухар, технолог
Ivano-Frankivsk, Kyiv , more 8 cities

Су-шеф
35000 UAH, Ivano-Frankivsk

Сушеф, сушист, кухар-універсал
25000 UAH, Ivano-Frankivsk

Шеф-кухар, сушеф
Ivano-Frankivsk, Kyiv , more 3 cities