Resume from January 21, 2022

Данилевич Валерій Броніславович

Региональный менеджер по продажам

Full-time.

Age:
40 years
City:
Slavuta
Ready to move to:
Lutsk, Netishyn, Ostroh, Rivne, Shepetivka

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

In order to open contacts, you must sign in or register as an employer. Access contacts starting at UAH 390.


Work experience

Начальник газової заправки, керівник відділу продажів.

from 09.2005 to 01.2021 (15 years 4 months)
Холдинг "Укргаз" , ДП "Укравтогаз", Рівне, Остріг, Корець, Нетішин, Славута, Шепетівка, Ізяслав, Полонне, Старокостянтинів, Новоград Волинський (Активні продажі та виробництво, газ-метан)

контролював виконання посадових обов’язків працівників АГНКС, безаварійною і безпечною експлуатацією компресорного обладнання, заправних колонок, посудин високого тиску і допоміжного обладнання; веденням та збереженням на належному рівні технічної документації необхідної для АГНКС, виконанням планових ремонтів і ТО обладнання станції. Стежив за виконанням вимог і норм по охороні праці, техніки безпеки персоналом, промислової та екологічної безпеки об’єкту; касовими операціями та інкасаціями грошових номіналів. Здійснював метрологічну атестацію об’єкта. Організовував надходження товару на склад. Оформляв та надавав своєчасно звітність за результатами роботи щомісячно. Реалізовував виробництво та продаж стисненого природного газу-метану (проводив збільшення об’ємів продажів: проведення акцій, відкриття та розвиток нових точок продажу за допомогою пересувних автомобільних газових заправників з подальшим оформленням всіє необхідної документації, в м.Полонне, м.Ізяслав, м. Шепетівка, смт.Стара Синява). Здійснював контроль, керівництво та безпосередньо приймав участь у розробці заходів з модернізації, спрямованих на підвищення ефективності експлуатації АГНКС, також дотримувався режиму економії матеріальних ресурсів при експлуатації АГНКС (економія електроенергії, зменьшення технологічних втрат газу). Маю досвід взаємодії з організаціями по переобладнанню автомобільного транспорту на газ. Працював за сумісництвом керівником виробничого відділу на інших АГНКС Холдингу "Укргаз" (АГНКС, м.Старокостянтинів, м.Мелітополь. Був відповідальним за безпечну експлуатацію обладнання АГНКС, м.Миколаїв)


Education

Національний університет водного господарства та природокористування

Будівельний, автомобільні дороги та аеродроми, Рівне
Higher, from 2001 to 2008 (6 years 9 months)

Рівненський державний автотранспортний технікум

Технік-організатор дорожнього руху, Рівне
Specialized secondary, from 1998 to 2001 (2 years 9 months)


Additional education

  • пройшов навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки – ПП «БЕЗПЕКА В.С.Е.» (2018)
  • пройшов навчання та перевірку знань законодавчих актів з охорони праці (правила безпеки систем газопостачання, правил безпечної (липень 2018)
  • опрацював навчальний курс за обов’язками керівника цивільного захисту – навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД Хмельницької обл. (червень 2018)
  • пройшов навчання та перевірку знань законодавчих актів з охорони праці, гігієни праці та надання першої мед. допомоги потерпілим (січень 2018)
  • Учбово-курсовий комбінат (м. Харків) – майстер АГНКС – маю знання правил експлуат.обладнан, а саме: посудин працюючих під тиском (2004)

Professional and other skills

Computer skills
Впевнений користувач ПК: MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Access), навички роботи з Internet (MS Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome) та E-mail, досконало володію офісною технікою.


References

Тарадай Валерий Валерьевич
Директор Западного региона Холдинга "Укргаз", Холдинг "Укргаз", 0973501721


Additional information

Травень 2001 – червень 2005 рр. – проходив службу в Збройних Силах України (за контрактом).

Шкідливих звичок не маю, готовий до відряджень (за кордон), захоплююсь риболовлею. Маю водійські права категорії «В», «С», досвід водіння понад 20 років. Наявний власний автомобіль. Розгляну пропозиції працевлаштування поза межами міста.


Similar candidates

All similar candidates


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: