Resume from October 2, 2019 PRO

Personal information hidden

This job seeker decided to hide his personal information and contact info, but you can send a message to him or suggest a job to him.

This job seeker has chosen to hide his personal information and contact info. You can contact him using this page: https://www.work.ua/resumes/5637900/

Тренер тренажерного залу

Part-time.

City:
Korosten
Ready to move to:
Kyiv

Contact information

This job seeker has hidden his personal information, but you can send him a message or suggest a job to him if you open his contact info.

In order to open contacts, sign in as an employer or register.


Work experience

Вчитель фізкультури

from 08.1994 to now (25 years 2 months)
Освіта

Вчитель вищої категорії, вчитель-методист. Переможець обласного етапу та дипломант заключного всеукраїнського етапу всеукраїнського конкурсу "Вчитель року 2012". Обов'язки: проводити уроки, тренування з різних видів спорту в позаурочний час, тренувати збірні команди колегіуму та приймати участь в змаганнях з різних видів спорту. Колегіум один з найкращих в місті з спортивно-масової роботи, збірні колегіуму з різних видів спорту постійно перемагають та посідають призові місця на міських та обласних змаганнях. Останні два роки колегіум переможець міської спартакіади серед шкіл міста Коростень.


Education

Львівський державний інститут фізичної культури

Тренерський факультет, викладач фізичної культури, тренер, Львів
Higher, from 09.1990 to 06.1994 (3 years 9 months)

Диплом з відзнакою


Additional education

  • Курси підвищення кваліфікації вчителів в Житомирському обласному інституті післядиплої педагогічної освіти (Кожні 5 років)
  • Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, курси для тренерів (2019, 3 місяці)

Language proficiencies

  • English — average
  • Russian — fluent
  • Ukrainian — fluent

Additional information

Є досвід роботи в фітнес індустії: приватні групові заняття з функціонального тренінгу протягом 20 років ( я, як ФОП, проводила групові заняття для жінок). Є досвід роботи по тренуванню слабозорих та незрячих дітей та дорослих. За сумісництвом працюю тренером-викладачем з голболу (паралімпійський вид спорту для осіб з вадами зору). Мої вихованці - переможці та призери всеукраїнської спартакіади "Повір у себе", Лук'янчук Ольга - чемпіонка Європи з голболу (група В).
Суддя міжнародного рівня з гоболу найвищої категорії. Постійно приймаю участь, як суддя, в міжнародних турнірах, чемпіонатах Европи, судила чемпіонат Африки, Чемпіонат світу 2018 в Швеції, Паралімпійські ігри 2016 в Ріо-де-Жанейро, відбірковий турнір для участі в Паралімпійських іграх 2021(Токіо) в США.


Save to applications Already in applications

Similar resumes

All similar resumes


Resumes in categories
Resumes by city

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: