Resume from May 20, 2023 PRO

Олександр

Пиццейола

Employment:
Full-time.
Age:
33 years
City:
Berdychiv

The job seeker has entered a phone number, email and address.

Work experience

пиццейоло

from 06.2018 to 06.2019 (1 year)
Pizzerria da Tony, Милан (Sesto San Giovanni) (Гостинично-ресторанный бизнес)

Все обязанности пиццейолы

Education

Університет економіки та права

Фінансист, Киев
Higher, from 2009 to 2014 (5 years)

Additional education and certificates

Agenzia Formativa Dante Alighieri

1 год

Language proficiencies

  • English — average
  • Italian — above average

Additional information

Имею диплом окончания курсов пиццейоли в Миланской академии Agenzia Formativa Dante Alighieri.
Так же сертификаты "Правила и нормы при работе с продуктами"
"Техника безопасности в пищевых заведениях".
Опыт в своем ремесле больше 2 лет.

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: