Resume from February 6, 2024 PRO

Людмила

Онлайн-консультант, 15 000 UAH

Employment:
Full-time.
Age:
52 years
City of residence:
Skvyra
Ready to work:
Kyiv

Contact information

The job seeker has entered a phone number , email and address.

Work experience

Фахівець з публічних закупівель

from 04.2023 to 09.2023 (5 months)
КП "Сквираблагоустрій", Сквира (Послуги для населення та бізнесу)

Виконувала обов'язки фахівця із публічних закупівель. Укладала договори на закупівлю товарів та послуг з організаціями і опубліковувала їх на ПРОЗОРО

Укладальник-пакувальник

from 11.2020 to 02.2022 (1 year 3 months)
"С-Логістика", Київ (Транспорт, логістика)

Укладала, пакувала, сортувала, збирала товари.

Бухгалтер

from 03.2019 to now (5 years 2 months)
Сквирський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Сквира (Неприбуткові, благодійні та громадські організації)

обов'язки головного бухгалтера

Education

"Університет сучасних знань"

"Економіка і підприємництво", Облік і аудит", Белая Церковь
Higher, from 2010 to 2011 (10 months)

More resumes of this candidate

Similar candidates

All similar candidates

Candidates at categories

Candidates by city

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: