Resume from June 29, 2023 PRO

Оксана

Продавець-консультант, менеджер з продажу, 8 000 UAH

Employment:
Full-time.
Age:
25 years
City:
Chortkiv

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Work experience

Продавець-консультант

from 05.2022 to 09.2022 (4 months)
Шик і Блиск, Чортків (Роздрібна торгівля)

from 06.2021 to 11.2021 (5 months)
Dobra Mama, Тернопіль (Торгівля дитячим одягом та взуттям відомих брендів)

Консультація та продаж, ведення каси, приймання нового товару, формування та відправлення посилок в відповідності до інтернет замовлень.

from 12.2018 to 07.2019 (7 months)
Копійочка, Тернопіль (Роздрібна торгівля)

Обов'язки продавця-консультанта та касира

В'язальник схемних джгутів, кабелів та шнурів

from 04.2018 to 08.2018 (4 months)
ТОВ «СЕ Борднетце-Україна», Чортків (Виробництво електричного й електронного устаткування для автотранспортних засобів)

Education

Джуринська ЗОШ І-ІІІ ступенів

с.Джурин
Secondary, from 2005 to 2016 (10 years 9 months)

Additional education and certificates

Школа краси «Орловських»

2017,3 місяці

Knowledge and skills

Манікюр