Resume from April 21, 2024 PRO

Костянтин

Керівник будівельного проєкта, 35 000 UAH

Employment:
Part-time.
Age:
43 years
City:
Kharkiv

Contact information

The job seeker has entered a phone number , email and LinkedIn.

Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.

Work experience

Інженер відділу технічного нагляду

from 11.2021 to 05.2022 (6 months)
ФЕД, АТ, Харків (Машинобудування)

Аудит проектно-кошторисної документації, складання звітів.

Перевірка кошторисної документації:

Перевірка технологічної обґрунтованості найменувань видів робіт відповідно до проектної документації;
Перевірка технологічної обґрунтованості матеріалів відповідно до видів робіт та проектної документації;
Перевірка раціонального застосування ресурсів (техніки та матеріалів);Перевірка цін на основні матеріали та ресурси;
Перевірка норм витрат основних матеріалів;
Перевірка основних обсягів робіт;
Перевірка наданих виконавцями калькуляцій.

Перевірка проектної документації:

Перевірка комплектації проектної документації відповідно до виконуваних робіт;
Перевірка проектної документації щодо помилок (недостатнє опрацювання проекту, коректно опрацьований проект дає відповіді на всі питання для спрощення його реалізації, а не породжує нові питання);
Перевірка коректної ув'язки конструктивних рішень у проекті;
Перевірка коректної ув'язки (узгодженості) основних розділів проекту один з одним (КМ+КЗ+АР тощо).
Створення інформаційних (BIM) моделей проектованих об'єктів, та тих що будуються.

Проведення нарад з виконавцями (підрядниками) за участю замовника та обговорення питань, що виникли в результаті перевірки як щодо кошторисної документації (обґрунтованість ціноутворення тощо), так і щодо проектної документації (доцільність застосування тих чи інших конструктивних рішень тощо). Контроль за веденням протоколу наради.

Створення інформаційних (BIM) моделей проектованих об'єктів, та тих що будуються. Моделювання конструктивних елементів відповідно до проекту. Створення 3D видів, фасадів, розрізів, перерізів, розгорток та ін.

Створення умов покращення візуального сприйняття запроектованого об'єкта, з метою прискорення реалізації під час будівництва. Вивчення та аналітична перевірка отриманих моделей на предмет різноманітних невідповідностей та помилок, взаємодія з виконавцями (підрядниками), контроль усунення зауважень.

Виконавець робіт

from 01.2020 to 11.2021 (1 year 10 months)
ТОВ Буд-ЭлитФорм, Харків (Будівництво, реконструкція)

Підбір підрядників для виконання робіт. Складання графіків (планів) робіт, складання попередніх кошторисів спільно з підрядниками.

Складання бюджетів під графіки виконання робіт. Перевірка заявок на матеріали, механізми та інші ресурси, контроль раціонального їх використання під час виконання робіт. Технічний контроль робіт (супровід) на об'єктах згідно проектно-кошторисної документації та графіків, перевірка виконаних робіт на відповідність обсягів і якості. Контроль правильності, своєчасності оформлення та здачі виконавчої документації та звітності (журнали робіт, акти, виконавчі схеми та ін.). Перевірка сертифікатів, паспортів на вживані матеріали і вироби. Контроль за дотриманням норм охорони праці, електробезпеки, пожежної безпеки та охорони навколишнього середовища.

Створення інформаційних (BIM) моделей проектованих і об'єктів, що будуються, відповідно до проектної документації. Отримання всієї необхідної інформації з моделі. Контроль перебігу будівельних робіт відповідно до проекту та графіків. Вирішення супутніх завдань за допомогою BIM моделювання (розрахунок опалубки для виконання бетонних робіті, та не тільки). Вирішення поточних питань з проектним відділом (спрощення, типізація вузлів та конструктивних елементів та ін.) та технологічним наглядом. Ведення накопичувальних таблиць по об'єктах.

Головний інженер у будівництві

from 04.2019 to 12.2019 (8 months)
ТОВ ТТ-2006, Харків (Будівництво, реконструкція)

Впровадив систему планування та звітності для Виконавців робіт, що підвищило рівень організованості (відповідальності) та організації робіт це дозволило краще планувати, контролювати та призвело до зниження витрат.

Виконував технічний контроль робіт на об'єктах відповідно до проектно-кошторисної документації та графіків, перевіряв (приймав) відповідність обсягів та якості виконуваних робіт.
Узгоджував акти виконаних робіт.

Контролював правильність та своєчасність ведення виконавчої документації (журнали, акти та ін.), що дозволило без зволікань здавати об'єкти (роботи) замовнику та швидше отримувати гроші. Перевіряв заявки на матеріали та механізми (складені виконробами), перевіряв сертифікати, паспорти на матеріали та вироби, що застосовуються.

Вирішував питання зі службами замовника (технічний та авторський нагляд).

Виконавець робіт

from 10.2018 to 05.2019 (7 months)
Житлобуд-3, ТОВ, Харків (Будівництво Нерухомість та Девелопмент)

Впровадив раціоналізаторські пропозиції щодо оптимізації виробничих процесів, що призвело до скорочення строків і витрат на виконання робіт.

Організовував та керував роботами на ділянці, контролював роботи підрядників, видавав змінні завдань та контролював їх виконання, вів облік виконаних робіт, приймав роботи, перевіряв якість та здавав технагляду, працював з геодезичним інструментом (нівелір), вів виконавчу документацію (журнали робіт, акти прихованих робіт, спецжурнали), складав заявки на матеріали та механізми, оформляв наряди-допуски на роботи підвищеної небезпеки (проводив інструктажі, вів журнали з ОП), вирішував питання з проектувальниками (за спрощенням виконання деяких вузлів).

Виконавець робіт

from 01.2017 to 10.2018 (1 year 9 months)
Житлобуд-1, ТОВ, Харків (Будівництво Нерухомість та Девелопмент)

Впровадив систему обліку електроінструменту та інвентарю, це дозволило краще контролювати та призвело до зниження витрат.

Організовував та керував роботами на ділянці, контролював роботи підрядників, видавав змінні завдання та контролював їх виконання, вів облік виконаних робіт, приймав якість та здавав технічному нагляду, працював з геодезичним інструментом (нівелір), вів виконавчу документацію (журнали, акти та ін.), складав заявки на матеріали та механізми.

Education

Харківський державний технічний університет будівництва та архитектури

Промислове та цивільне будівництво, Харків
Higher, from 1999 to 2005 (6 years)

Additional education and certificates

Онлайн курс Використання Graphisoft Archicad на 100%

2020 6 міс

Інформаційне моделювання в Autodesk Revit

2022, 6 міс

Дія. Цифрова освіта

1 день
Certificate

Knowledge and skills

MS Office ArchiCAD Autodesk Revit Autodesk Дія Працюю з проєктно-кошторисною документаціею Знаю порядок організації будівельного виробництва Знаю як оптимізувати роботи з метою скорочення термінів, витрат Знаю порядок ведения и оформления исполнительной документации Створюю інформаційні BIM моделі Працюю з проектно-кошторисною документацією Порядок оформлення виконавчої та іншої документації

Language proficiencies

 • English — average
 • Ukrainian — fluent
 • Russian — fluent

References

 • Листопад Ігор Михайлович

  Листопад Ігор Михайлович

  Інженер відділу технічного нагляду, Житлобуд-1, ТОВ

  Contact details are hidden
 • Борисенко Олександр Васильович

  Борисенко Олександр Васильович

  Інженер відділу технічного нагляду, Житлобуд-3, ТОВ

  Contact details are hidden

Additional information

Працюю з проектно-кошторисною документацією, знаю технологію виробництва будівельно-монтажних, оздоблювальних та робіт з влаштування інженерних мереж.

Знаю технологічну послідовність виконання робіт та етапи будівництва. Знаю норми ДБН. Вмію планувати, оптимізувати та керувати будівельними проектами (оптимізація процесів та ресурсів).

Знаю порядок організації будівельного виробництва.

Вмію застосовувати на практиці ефективні прийоми організації та ведення робіт. Знаю порядок оформлення виконавчої документації (журнали робіт, акти прихованих робіт, спецжурнали). Знаю законодавство з охорони праці, електробезпеки, пожежної безпеки та охорони навколишнього середовища у будівництві.

Знаю як оптимізувати роботи з метою скорочення термінів та витрат на виконання робіт. Вирішення стандартних завдань нестандартними способами.

Швидко навчаюсь та освоюю нові інструменти ефективної роботи. Постійно навчаюсь і застосовую в роботі інженерне програмне забезпечення, що полегшує вирішення багатьох завдань і підвищує ефективність роботи.

Постійно цікавлюся та вивчаю нові матеріали та технології, а також способи оптимізації та автоматизації виробничих процесів з метою скорочення витрат та строків на виконання робіт.

Готовий приймати рішення та брати на себе відповідальність.

Побажання

Нові, цікаві, перспективні проекти. Вирішення нестандартних завдань, вирішення яких дозволить зростати та розвиватися професійно.

Портфоліо
http://id8923.nerve.ru

More resumes of this candidate

Similar candidates

All similar candidates


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: