Resume from July 6, 2021

Богдан

Електрик, 15 000 UAH

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
24 years
City of residence:
Burshtyn
Ready to work:
Burshtyn, Halych, Ivano-Frankivsk, Rohatyn

The job seeker has entered a phone number, email and address.

Work experience

Електрик

from 06.2019 to 11.2019 (5 months)
Фаза+, Бурштин (СЕС)

Обовязки:
- Прокладання кабелів 0.4 - 10 кВ
- Прокладаня DC кабеля
- Підключення сонячних модулів до інвертора
- Встановлення сонячних модулів на металоконструкцію
- Складання металоконструкції
- Встановлення КТП

Електромонтажник

from 04.2019 to 06.2019 (2 months)
DTEK, Бурштин (Енергетика)

В обов'язки роботи входило:
-Підключення електричних приладів, машин до мережі 0.4кВ (електро щитків);
-Встановлення та підключення світильників(прожекторів);
-Пошук та ліквідація коротких замикань.

Education

Бурштинський енергетичний коледж ІФНТУНГ

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, Бурштин
Unfinished higher, from 2019 to 2022 (2 years 9 months)

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, Бурштин
Specialized secondary, from 2015 to 2019 (3 years 9 months)

Городоцький ліцей I-III ст. #4

Городок (Хмельницька обл.)
Secondary, from 2006 to 2015 (8 years 9 months)

Knowledge and skills

Вмію паяти Електрозварка Розуміюся в кресленях

Additional information

Відвідував в шкільні роки радіо гурток в якому ми збирали(паяли) цікаві електричні схеми.

Similar candidates

Електрик, електромонтер
20000 UAH, Ivano-Frankivsk

Електромонтер

Електрик
Ivano-Frankivsk, Remote

Електрик
Ivano-Frankivsk

Електрик
15000 UAH, Ivano-Frankivsk

Электрик
12000 UAH, Ivano-Frankivsk, Other countries