Resume from May 7, 2024 PRO

Валентин

Проєктант, конструктор, технолог

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
31 years
City of residence:
Mykolaiv
Ready to work:
Remote

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Work experience

Технік-технолог с виготовлення меблів

from 09.2015 to 02.2022 (6 years 5 months)
МебельАрт, Миколаїв (Дизайн)

Обов'язки: проектування меблів, розробка нових моделей, розробка паспортів (схем збирання), підготовка технічної та конструкторської документації на виробництво (крій, деталювання, складальні креслення), створення матеріалів для поліграфії. Прорахунки та запуск у роботу тендерів, меблів за індивідуальним замовленням (кухні, шафи купе та ін.). Рендер зображень меблів для сайту чи каталогу

Education

НУК

Спеціаліст по кораблебудуванню і океанотехніці, Миколаїв
Higher, from 2010 to 2015 (5 years)

Additional education and certificates

Prometheus «Основи Web UI розробки 2022»

2022, 15 годин

Powercode academy QA Manual

2022, 25 уроків

Knowledge and skills

Autodesk 3ds Max AutoCAD CorelDRAW MS Office Adobe Photoshop Rhinoceros SolidWorks БАЗИС Користувач ПК PRO100 Астра Розкрій Користувач 1С Віяр PRO ViyarPro MS Excel Пунктуальність

Language proficiencies

  • English — beginner
  • Ukrainian — fluent
  • Russian — fluent

Additional information

Готовий вчитися і розвиватися, показати потенціал, віддавати себе роботі на 100%. Легко навчаюсь і зможу працювати в любій програмі.

Similar candidates

All similar candidates

Candidates at categories

Candidates by city

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: