Resume from April 19, 2024 PRO

Владислав

Відеомонтажер, 18 000 UAH

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
23 years
City of residence:
Chernihiv
Ready to work:
Chernihiv, Remote

The job seeker has entered a phone number , email and Facebook.

Work experience

Відеомонтажер

from 08.2022 to 01.2023 (5 months)
Ютуб-канал КЛОЧОК TIME, Київ (ЗМІ, медіа)

Обов'язки:
1) Монтаж відео
2) Підбір відповідних матеріалів до відео
3) Монтаж Shorts із основних відео
4) Створення обкладинок для відео на YouTube

Приклади монтажу:
1) https://www.youtube.com/watch?v=dOgB628G1gY
2) https://www.youtube.com/watch?v=HNLZ2rrtXEM
3) https://www.youtube.com/watch?v=GJgqtP_gSF8&t=1s
4) https://www.youtube.com/watch?v=WnKp6rFzZsg

Фрілансер

from 09.2019 to now (4 years 8 months)
Фріланс, Чернігів (ЗМІ, медіа)

ПОРТФОЛІО:

Монтаж інтерв'ю:

Монтаж відео для YouTube на англ. мові (суспільно-політична тема):

Монтаж reels та TikTok (найкращих):

Монтаж reels для експерта:

Монтаж reels для акаунту із продажу електромобілів:

Монтаж відео на YouTube (тема криптовалюти) (спочатку перегляньте «Відео_4», а далі інші ролики):

Монтаж влогу:

Монтаж огляду кальяну:

Монтаж реклами сумки через плече для Shopify:

Монтаж Ali Abdaal TikTok:

Монтаж TikTok на крипто тематику:

Монтаж відео для YouTube новинно-аналітичного формату:

Монтаж Reels:

Монтаж відео TikTok lifestyle:

Створення reels для онлайн магазину із продажу жіночих сумок:

Створення YouTube Shorts:

TikTok ролики для блогу (додавання субтитрів):

Монтаж роликів для Червоного Маркету:

Анімаційні рекламні відео:

Анімаційні ролики-пояснення:

Рекламні ролики для мобільного додатку:

Монтаж відео:

Education

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя

Факультет філології, історії та політико-юридичних наук; спеціальність - Середня освіта (Українська мова і література), Ніжин
Higher, from 2022 to 2023 (1 year)

ННІ філології, перекладу та журналістики; спеціальність "Журналістика" (видавнича справа та редагування), Ніжин
Unfinished higher, from 2018 to 2022 (4 years)

Additional education and certificates

Англійська для журналістів, Prometheus

2020, 1 місяць

Англійська для бізнесу та підприємництва, Prometheus

Knowledge and skills

Adobe Premiere Pro Adobe After Effects Adobe Photoshop Відеомонтаж Монтаж відео Знання відеоредакторів

Language proficiencies

  • Ukrainian — fluent
  • English — average

Additional information

Амбіційний та відкритий. Швидко начаюся новому. Пунктуальний та чесний. Люблю чітке ТЗ та швидку комунікацію, прискіпливий до деталей. Будь-яку роботу завжди виконую на максимум.