Resume from January 12, 2024 PRO

Любов

Флорист, 25 000 UAH

Employment:
Full-time.
Age:
29 years
City:
Kyiv

The job seeker has entered a phone number , email, address and Facebook.

Work experience

Директор

from 02.2022 to now (2 years 4 months)
ФОП Кузьменко Любов Тимофіївна, Шпитьки (Роздрібна торгівля)

Флорист

from 11.2021 to 02.2022 (3 months)
Сільпо,Fozzy Group, Стоянка,Київська область (Роздрібна торгівля)

Правильний догляд за кімнатними рослинами.

Флорист

from 11.2012 to 11.2021 (9 years)
Камелія, Київ (Роздрібна торгівля)

Обов’язки:
-прийом та обробка товару;
-складання букетів та композицій,різної складності та стилю;
-оформлення виїздних заходів різної складності;
-догляд за кімнатними рослинами;
Досягнення:
-знання програми 1C;
-касир;
-адміністратор магазину;
-кладовщик;
-менеджер з замовлення декору та квітів;
-прийомщик товару;

Education

Київський професійний електромеханічний ліцеї

Природничий, Київ
Specialized secondary, from 2012 to 2012 (3 months)

Language proficiencies

Ukrainian — fluent

Similar candidates

All similar candidates

Candidates at categories

Candidates by city

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: