Resume from May 6, 2024 PRO

Вікторія

Копірайтер, рерайтер, помічник контент-менеджера, 15 000 UAH

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
34 years
City of residence:
Kropyvnytskyi
Ready to work:
Kyiv, Odesa, Remote

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Work experience

Помічник маркетолога

from 08.2020 to 02.2024 (3 years 6 months)
ФОП Стрілець, Кропивницький (Роздрібна торгівля)

Функціональні обов'язки:
• додавання нових товарів на сайт;
• оновлення, редагування, заміна текстового та візуального контенту сайту;
• зміна цін на сайті згідно з прайсами;
• написання статей для сайту;
• надання допомоги при зйомках відео та фото контенту для інстаграм/написасання та допомога у написанні текстів для дописів в інстаграм та для радіо;
• дзвінки по базі клієнтів з пропозиціями та акціями;
• робота з СРМ системою (внесення даних про клієнтів, привітання з Днем народження);
• виконання доручень керівника.

Дописи мого авторства для інстаграм:
[open contact info](look above in the "contact info" section)

Статті мого авторства:

Помічник контент-менеджера

from 10.2019 to 05.2024 (4 years 7 months)
SEO.KR.UA, Кропивницький (Маркетинг, реклама, PR)

• пошук та аналіз інформації для розміщення на сайті;
• переклади, рерайтинг та написання статей;
• додавання та редагування фото та тексту у програмі для створення сайтів WordPress;
• оптимізація сайту (підбір ключових слів для редагування та підняття статей з архівів, оформлення статей)
• обробка вхідної/вихідної кореспонденції;

Статті мого авторства та переклади

Education

Кіровоградський державний педагогічний університет ім. Володимира Винниченка

Філології та журналістики, Видавнича справа та редагування, Кропивницький
Higher, from 2007 to 2011 (4 years)

Additional education and certificates

Google Digital Workshop

2020

«Как создать личный блог: курс "Создание блога на Wordpress"»

2020

Knowledge and skills

Користувач ПК MS Office Користувач Internet WordPress Робота з оргтехнікою OpenCart Цифрова грамотність Shopify Користувач ChatGPT Редагування текстів

Language proficiencies

  • Ukrainian — fluent
  • Russian — fluent

Additional information

Особисті якості: швидко навчаюсь, товариськість, уважність, відповідальність, доброзичливість, стресостійкість, грамотне усне та письмове мовлення, без шкідливих звичок.

Люблю море, книги, фотографувати природу, піші прогулянки та заняття спортом на свіжому повітрі.

На даний момент я проживаю в рідному місті Кропивницький. Проте я готова до переїзду, якщо надійде гарна пропозиція щодо роботи. Можу працювати як у віддаленому режимі, так і в офісі.

More resumes of this candidate

Similar candidates

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: